stat
Wydarzenie już się odbyło

European Congress of Youth in Business

Po dotarciu do ponad 500 uczniów szkół średnich z seriami prelekcji biznesowych Klaudia Szabelka i Łukasz Wicki obecnie zajmują się przygotowaniami do jednodniowej konferencji, która zgromadzi w Gdańsku liderów biznesu, startupowców, freelancerów i przyszłych liderów Europy. Wszystko po to by umożliwić im nawiązanie bezcennych znajomości, które zaowocują przyszłym przedsięwzięciom.

mar 5

czwartek, godz. 09:30

Gdynia,
Wstęp wolny
Ambitni studenci z Trójmiasta organizują projekt społeczny, który skupia się na podwyższaniu poziomu edukacji biznesowej w Polskich i Europejskich szkołach. 25.01.2020r, Organizują European Congress of Youth in Business w Gdańskim Inkubatorze przedsiębiorczości STARTER, który jest głównym partnerem konferencji. Po nim zapewniają wszystkim uczestnikom darmowy wstęp na 32 piętro w Olivia Star, gdzie odbędzie się spotkanie networkingowe 130m nad ziemią z zapierającym dech w piersiach widokiem na Zatokę Gdańska i całe Trójmiasto. Udało im się zaprosić niesamowicie inspirujące osoby, które chcą się przyczynić do rozwoju poziomu edukacji biznesowej. W śród nich min. Emil Bender Lasen, który jest współzałożycielem Project Access- organizacji non profit, która bezpłatnie pomaga uczniom szkół średnich w 20 państwach na świecie dostać się na topowe uczelnie jak Oxford, Cambridge, Stanford czy Harvard. Jego działania zostały docenione przez Bill & Melinda Gates Foundation oraz ONZ. Przybędą również osoby, które są finalistami prestiżowego konkursu ,,Forbes 25 under 25" organizowanego przez McKinsey & Company czy młodzieżowa delegatka ONZ Polski Agnieszka Wójcik. Pojawią się również inne osoby powiązane z biznesem i edukacją, o których mogą Państwo dowiedzieć się z naszego fanpage @European Congress of Youth in Business na Facebooku. Wydarzenie jest odpowiedzą na rosnący popyt na wydarzenia biznesowe kierowane do młodych oraz przedsiębiorczych osób, a także zauważalnym wzrostem otwartości młodych ludzi na zdobywanie wiedzy w tej dziedzinie. Projekt został już nagrodzony 3 miejscem na międzynarodowej konferencji BeZee za najlepszą inicjatywę edukacyjną.

Informacje dodatkowe: Naszym głównym partnerem jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości, gdzie odbędzie się kongres, a potem udamy się do Olivia Star na 32 piętro nowootwartego wieżowca w Trójmieści, gdzie odbędzie się sesja networkingowa.

Projekt uzyskał honorowy patronat prezydent miasta Gdańsk Aleksandry Dulkiewicz oraz marszałka województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.

Klaudia Szabelka jest studentką prawa, ekonomii, arabskiego, hiszpańskiego i niemieckiego na Uniwersytecie w Glasgow. Łukasz Wicki jest studentem Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Uniwersytecie Gdańskim. Nad różnego rodzaju inicjatywami obywatelskimi pracują razem od ponad 5 lat. Na swoim koncie mają liczne nagrody i wyróżnienia. Wierzą, że przyszłość zaczyna się dzisiaj nie jutro, dlatego organizacją European Congress of Youth in Business zajęli się od razu, gdy pomysł narodził się w ich głowach.

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy: https://tiny.pl/t2sz8

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Czy możesz spotkać wiewiórkę w drodze do szkoły?