Wydarzenie

Festiwal Rowerowy

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
30 marca 2014 (niedziela)
godzina:
10:00 - 18:00
miejsce:

Hala AWFiS  mapa

adres:
Gdańsk-Żabianka, Hala AWFiS ul. K. Górskiego
bilety:
8 zł , ulgowy 5 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Odbywający się w Gdańsku, II Festiwal Rowerowy jest imprezą cykliczną skupiającą producentów, dystrybutorów oraz sklepy i serwisy rowerowe. Po sukcesie zainaugurowanej w 2013 roku pierwszej edycji, organizatorzy zdecydowali się na organizację kolejnej, która dzięki nawiązanym kontaktom i zdobytemu doświadczeniu jest przygotowywana z dużo większym rozmachem zarówno jeśli chodzi o liczbę uczestniczących firm jaki i zakres tematyczny.Wśród wystawców znajdują zarówno firmy działające na rynku lokalnym jak również znane i cenione na całym świecie marki. Festiwal adresowany jest do przedstawicieli szeroko rozumianej branży sportowo-rekreacyjnej oraz do miłośników aktywnego, ekologicznego i zdrowego wypoczynku. Oprócz przewodniego tematu jakim są oczywiście nowości rynku rowerowego, na odwiedzających będzie czekało wiele dodatkowych atrakcji. Wśród nich należy wymienić konkursy, w których można wygrać m.in. markowe rowery i wycieczki do Szwecji.

Nie zapomniano również o najmłodszych, specjalnie dla których powstanie miasteczko ruch drogowego, tor z gokartami na pedały, strefa aktywności dziecka, czy ścianka wspinaczkowa. Dorośli z kolei będą mieli możliwość przetestowania rowerów elektrycznych, sprawdzenia wydolności fizycznej i wzięcia udziału w pokazowych treningach spinningowych.

Specjalną atrakcją tegorocznego Festiwalu będą pokazy przygotowane przez Igora Tracza- Mistrza Świata i Europy w wyścigach psich zaprzęgów. Termin Festiwalu nieprzypadkowo zbiega się z inauguracją sezonu rowerowego i z założenia jest radosną i pozytywną imprezą dla ludzi aktywnych, ceniących sobie zdrowy styl życia. Ciekawą propozycją przygotowaną przez wystawców, będzie możliwość zakupu rowerów i sprzętu po bardzo atrakcyjnych cenach.

Organizatorzy mają nadzieję, że tegoroczna edycja Festiwalu Rowerowego przyciągnie dużą rzeszę odwiedzających i na stałe wpisze się do kalendarza jako największa tego typu impreza w Polsce północnej.

Bilety: 8 zł, uczniowie i studenci: 5 zł dzieci do 12 lat bezpłatnie.

Honorowy Patronat:
Prezydent Miasta Gdańska

Patroni medialni to m.in;
Radio Eska, Trojmiasto.pl, Magazyn Prestiż, Anonse, Expressy.pl, Poznaj Świat

Partnerzy to m.in.:
Bank BGŻ, LOTOS, mobilnagdynia.pl, rowerowygdansk.pl, Policja, Straż Miejska, PORD

Organizator:
ARW "JAGIEŁŁO"
www.rowerowyfestiwal.pl
biuro@rowerowyfestiwal.pl
tel. 664 242 950 - Grzegorz Knapik
tel. 608 39 88 64 - Jarosław Jagiełło


Informacja o biletach:
Wstęp: 8 zł
Młodzież i studenci - 5 zł za okazaniem legitymacji
Dzieci do lat 12 - wstęp wolny
Rajd Kobiet po japonsku

28 października 2017 (sobota) godz. 9:00

sport, rekreacja
bilety 100 zł
Rajd Halloween 2017

31 października 2017 (wtorek) godz. 20:30

sport, rekreacja
bilety 10 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie (37)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Sprawdź się

Poziom:

Jaka rzeka przepływa przez centrum Gdańska?