stat
Impreza już się odbyła

Finał! MSD vol. 9 Jak zmienić zdobywanie wiedzy w nieustającą przygodę?

Jak zmienić zdobywanie wiedzy w nieustającą przygodę? Jeżeli chcesz poznać rozwiązania zaprojektowane dla odwiedzających Centrum Nauki EXPERYMENT, zapraszamy Cię na Finał 9. edycji Miejskiego Service Design (MSD)! Zobacz, jakie pomysły mają szansę na wdrożenie!

kiedy: 17.10.2019 (czwartek), 18:00-20:00
gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala kinowa
wstęp: wolny, wymagana rejestracja: https://evenea.pl/event/msd9-final/

Miejski Service Design to cykl warsztatów, podczas których uczestnicy przechodzą przez proces projektowania usług, tworząc rozwiązania na potrzeby miasta i jego mieszkańców. Podczas 9. edycji pracowaliśmy nad rozwiązaniami dla Centrum Nauki EXPERYMENT. Tematem była potrzeba zainteresowania najmłodszych oraz dorosłych gości.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi rozwiązań zaprojektowanych dla Centrum Nauki EXPERYMENT - zarówno stałych bywalców wystaw i wydarzeń organizowanych przez edukatorów, jak i osoby, które jeszcze nie miały okazji poznania ekspozycji. Mile widziani są również wszyscy zainteresowani projektowaniem usług i metodami, które są wykorzystywane podczas tego procesu.

Dlaczego warto?

W trakcie finału Miejskiego Service Designu zaprezentujemy proces projektowania usług. Każda z czterech grup projektowych opowie o swoich odkryciach oraz zaprezentuje rozwiązania z myślą o gościach wystaw i wydarzeń Centrum Nauki EXPERYMENT. Wszystko po to, aby odpowiedzieć na wyzwanie: Jak zmienić zdobywanie wiedzy w nieustającą przygodę?

Finał Miejskiego Service Designu to także świetna okazja na poznanie zastosowania w praktyce narzędzi projektowania usług oraz podejścia skupionego na użytkownikach.

O Centrum Nauki EXPERYMENT

Centrum Nauki EXPERYMENT to jedno z pierwszych polskich centrów nauki. Już od ponad dwunastu lat, dzięki interaktywnej wystawie i wydarzeniom, popularyzuje naukę i przedstawia jej zagadnienia w atrakcyjnej formie. Kieruje swoją ofertę dla całych rodzin, młodzieży i dorosłych.

Wystawa EXPERYMENTu składa się z 5 stałych galerii dotyczących fizyki, wody, przyrody, ciała człowieka oraz zdrowia. Centrum Nauki prezentuje również bogaty program wydarzeń dla wielu grup odbiorców w angażujących i interaktywnych formatach. To m.in. naukowe warsztaty rodzinne, SCIENCE CAFE, pokazy naukowe, wieczory tematyczne czy ogólnorozwojowe zajęcia dla maluchów. Centrum Nauki EXPERYMENT bierze również aktywny udział w wydarzeniach rodzinnych dla mieszkańców Gdyni i włącza się w krajowe i europejskie projekty popularyzujące naukę.

Informacja o biletach

Wymagana rejestracja: https://evenea.pl/event/msd9-final/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Do płazów zaliczamy: