• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Fit Festival (2 opinie)

Największe targi zdrowia, urody i sportu w Polsce! FIT FESTIVAL to atrakcja dla osób aktywnie uprawiających sport oraz kibiców. To miejsce, gdzie będzie można poznać najnowsze trendy, wspólnie potrenować i osobiście spotkać swoich idoli. Wśród gwiazd FIT FESTIVALU znajdą się między innymi Robert Burneika, znany jako "Hardcorowy Koksu" oraz Kevin Levrone - legenda światowej kulturystyki.

Amber Expo zamieni się w sportową arenę, na której amatorzy i profesjonaliści będą rywalizować w różnych dyscyplinach i kategoriach. Wśród atrakcji między innymi:
Debiuty 2015 w Kulturystyce i Fitness pod patronatem Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego
CROSS BALTIC CHALLENGE - największe międzynarodowe zawody w formule crossfit w naszym kraju!
XV Mistrzostwa Polski w ARMWRESTLINGU - eliminacje do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w siłowaniu na rękę
CASH BENCH PRESS - międzynarodowe zawody w wyciskaniu na ławce

Maratony: Spinning, Zumba, Fitness

FIT FESTIVAL to odpowiedź na ogromną popularność różnych form aktywności fizycznej. Wspaniałe widowisko, gorąca rywalizacja, doskonała zabawa, niecodzienne pokazy, gwiazdy sportu oraz atrakcyjne nagrody!

Więcej informacji
www.fit-festival.pl
Facebook: www.facebook.com/fit.festival.sport.zdrowie.uroda

strefa sport

DEBIUTY 2015 w Kulturystyce i Fitness pod patronatem Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego

Debiuty 2015" to rywalizacja przedstawicieli bikini fitness, męskiej i damskiej sylwetki, a także ośmiu kategorii kulturystyki mężczyzn. To najważniejsza impreza w życiu każdego kulturysty. Bez udziału w "Debiutach" nie można mówić o rozpoczęciu kariery w tej dyscyplinie. Nic dziwnego, że zawodnicy przygotowują się do tych zawodów długimi latami. Teraz kulturystyczne "Debiuty" będą miały inny, większy wymiar. Spodziewamy się kilkuset zawodników i zawodniczek!

Szczegóły i regulamin zawodów znajdziecie na stronie: www.pzkfits.pl


CROSS BALTIC CHALLENGE - największe międzynarodowe zawody w formule crossfit w naszym kraju!

To pierwsze tak duże zawody typu CrossFit na Pomorzu. Przedstawiciele tej rozwijającej się w zawrotnym tempie dyscypliny sportu stoczą boje w skokach, biegach, przysiadach, podciąganiu się, burpees, dźwiganiu sztangi i w wielu innych konkurencjach. W turnieju podzielonym na różne kategorie będą rywalizować kobiety i mężczyźni. Te niezwykle widowiskowe zawody przyciągną wielu zawodników z całej Polski!

Szczegóły i regulamin zawodów znajdziecie na stronie: www.crosscorebox.pl


XV Mistrzostwa Polski w ARMWRESTLINGU - eliminacje do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w siłowaniu na rękę

O zwycięstwo rywalizować będą zawodnicy z Polski i z zagranicy. Szczegóły i regulamin zawodów: www.armpower.net


CASH BENCH PRESS - międzynarodowe zawody w wyciskaniu na ławce

Maratony: Spinning, Zumba, Fitness

Seminaria


strefa biznes

FIT FESTIVAL SPORT ZDROWIE I URODA to największe tego typu targi w Polsce! Będziemy gościć wiele firm działających w branżach: sport, zdrowie i uroda. Termin imprezy stwarza możliwość zaprezentowania ofert wiosna/ lato, jeszcze przed szczytem sezonu rekreacyjno-sportowego.

miejsce

AmberExpo Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Międzynarodowych Targów Gdańskich zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z najpiękniejszych w Europie stadionów piłkarskich - PGE Arena Gdańsk. Na kompleks składają się trzy zintegrowane hale wystawiennicze o powierzchni 12 tys. m², centrum konferencyjne z czterema salami dla 1058 uczestników z możliwością mobilnego kreowania przestrzeni, wyposażone w zaplecze recepcyjne, strefę VIP, centrum prasowe, restaurację oraz parking na 430 miejsc postojowych.

Centrum wyposażone jest w najnowocześniejsze technologie telekomunikacyjne, wystawiennicze, konferencyjne: system kontroli dostępu, biletowania, tłumaczeń symultanicznych, multimedia, ekrany DS. Centrum łączy z lotniskiem dogodna, bezpośrednia droga, a ze śródmieściem Gdańska - tramwaj oraz autobus, nieopodal znajduje się również baza promowa.Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  15 - 20 zł
28.02 – 15 zł
01.03 – 20 zł

Opinie (2) 1 zablokowana

 • Idę!!!:) (1)

  • 7 2

  • Idź !!!:)

   • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co to jest rolnictwo ekologiczne?

 

Najczęściej czytane