stat
Impreza już się odbyła

Fit Festival (3 opinie)

FIT FESTIVAL to jedyne wydarzenie w Polsce, które łączy w sobie targi z obszarów: sport, zdrowie i uroda oraz zawody sportowe - jedne z największych w Europie. Pierwsza edycja pobiła wszelkie rekordy - liczby zwiedzających, uczestników zawodów, aż po wysokość nagród. Ambasadorem Fit Festival 2015 był Kevin Levrone - gwiazda światowej kulturystyki! Firmy, które nam zaufały nie kryły zadowolenia i satysfakcji z udziału w tym wydarzeniu. Gdańsk został ogłoszony stolicą sportu już po pierwszej edycji Fit Festival, a poprzez swoje położenie jest bramą do rynków na Wschodzie.

Ekspozycji targowej towarzyszył będzie program szkoleniowy i seminaryjny, pozwalający zdobyć nowe doświadczenia i wiedzę. Zachęceni ogromnym powodzeniem zawodów sportowych minionej edycji rozwinęliśmy imprezę o kolejne dyscypliny: m.in. walki w formułach: MMA, K1, BJJ (wciągu dwóch dni odbędzie się ponad 500 walk!), Międzynarodowy Puchar Bałtyku w Wyciskaniu na Ławce Leżąc, Międzynarodowy Puchar Bałtyku w Martwym Ciągu, Strongman i inne, a także panele z gwiazdami, spotkania i treningi pokazowe.

Godziny otwarcia Fit Festival
Piątek 10:00 - 18:00 (dzień branżowy)
Sobota 9:00 - 19:00
Niedziela 9:00 - 19:00Maraton Dance4Fun, to trzy godziny świetnej, tanecznej zabawy. Zaczynamy godziną klimatów słowiańskich z instruktorkami Slavica Dance. Jest to projekt łączący w sobie elementy tańców ludowych z klasycznymi krokami fitnessowymi. Dużo podskoków, okrzyków i cztery energiczne instruktorki na scenie zapewnią świetną zabawę i rozgrzewkę przed kolejnymi zajęciami.

Po chwili odpoczynku porwą Was do tańca niesamowici instruktorzy Salsation. Zajęcia te opierają się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładą nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki salsation można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Sama nazwa to połączenie słów "salsa" i "sensation", czyli już goręcej być nie może.

Maraton zamyka energetyczna godzina Zumba Party. Zajęć Zumby nie trzeba nikomu przedstawiać. Szaleństwo, spontaniczność i niesamowite temperamenty instruktorów wyciągną resztki sił i zapewnią uśmiechy na Waszych twarzach do ostatniej muzycznej minuty.

Aby przerwy, mimo że krótkie, nie chłodziły atmosfery, firma JTB Poland zapewniła piękne, kolorowe i bardzo wygodne nagrody, które wraz z innymi gadżetami rozlosujemy wśród uczestników maratonu.

Przypominamy.
Widzimy się 28 lutego 2016 roku o godzinie 15.00.
Wystarczy jedynie zakupić bilet uprawniający do wejścia na targi, koszt 30 zł (proponujemy wcześniej przez internet) i dołączyć do nas na sali body&mind.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 zł
Cena biletu jednodniowego: 30 zł / osoba
Dzieci do lat 10-ciu wstęp bezpłatny

Opinie (3) 2 zablokowane

 • bilety za drogie, w 2015 15zł a teraz 2x droższe?

  Byłam rok temu, nie polecam

  • 7 0

 • super że prezydent gdańska

  patronuje szprycowaniu się sterydami. levrone i inni wyrosli tak na białku?

  • 4 0

 • Bilety faktycznie drogie..

  Na niektóre imprezy tematyczne wewnątrz trzeba również zapłacić.

  • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie drzewa i krzewy rosnące w lasach mają największe znaczenie dla zwierząt?