stat
Wydarzenie już się odbyło

Forum Młodych 2018

Co robić z życiem? Prawa zwierząt, ekologia - to tylko niektóre z tematów, o których uczniowie szkół średnich będą rozmawiać podczas dziesiątej edycji FORUM MŁODYCH. To coroczna konferencja młodzieżowa, organizowana w Europejskim Centrum Solidarności. Z każdym rokiem sposób przygotowania forum przybiera inny charakter, co wynika przede wszystkim z coraz większego zaangażowania w wydarzenie młodych ludzi.

paź 29-30

piątek - sobota

bilety 240 - 680 zł
lis 18

czwartek, godz. 09:00

Wstęp wolny
 

kogo zapraszamy: uczennice i uczniów wszystkich szkół średnich z województwa pomorskiego

Co roku uczniowie szkół średnich z całego Pomorza, w ECS rozmawiają o sprawach ważnych i najważniejszych, m.in. o: życiowych wyborach, kondycji świata, podatkach, sztuce, rozwoju osobistym i metodach na radzenie sobie z ekstremizmami. Młodzi do dyskusji zapraszają znane osoby, ekspertów, by wspólnie szukać złotego środka. W tym roku wśród gości będą m.in. dziennikarki i naukowcy, blogerzy i działacze społeczni, coache i wolontariuszki, filozofowie i artystki.

PROGRAM FORUM MŁODYCH 2018

Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie ecs.gda.pl/forum_mlodych, pod koniec października pojawi się program konferencji. Do dyspozycji uczestników tradycyjnie zostanie przygotowanych ponad 400 miejsc.

Uwaga, decyduje kolejność zgłoszeń!

Informacja o biletach

Wymagana rejestracja - od listopada.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Czy możesz spotkać wiewiórkę w drodze do szkoły?