stat
Impreza już się odbyła

Forum Młodych 2020

Już nie na jednodniową konferencję, ale na trzydniowy, internetowy festiwal rozmów i spotkań zapraszamy młodzież z całej Polsk i w dobie pandemii diametralnie zmieniamy formułę FORUM MŁODYCH. Popołudniami, po lekcjach, będzie okazja do spotkania ze specjalistkami, ekspertami, naukowcami i aktywistkami, których doświadczenie i wiedza inspirują do osobistych poszukiwań i rozwoju. Temat przewodni brzmi życie publiczne.

wrz 2-3

czwartek - piątek

Gdańsk,
bilety 350 - 700 zł

ProgramZłożona z uczennic i uczniów szkół średnich Trójmiasta Rada Programowa FORUM MŁODYCH pracowała w tym roku głównie online. Zapytaliśmy młodych ludzi, o czym chcą rozmawiać i co jest dla nich najważniejsze. Spośród wielu pomysłów i propozycji najczęściej pojawiały się te dotyczące życia publicznego. Dlatego temat FORUM MŁODYCH 2020 brzmi MŁODZI I POLITYKA.

RejestracjaBędziemy mówić o tym, kim chcemy być i o jakiej Polsce marzymy. Podejrzymy pracę posłanek i posłów. Członkinie i członków młodzieżówek partyjnych zapytamy o polityczne radości i frustracje. Zastanowimy się nad relacjami między państwami a Kościołami. Zapytamy kogo zastąpią roboty i co możemy z tym zrobić? Zaprosimy na specjalny warsztat tych, którzy chcą działać, ale nie wiedzą od czego zacząć. Wreszcie spotkamy się na mikrosesji naukowej, poświęconej walce o wolność i równość.

Gdziekolwiek jesteś, zapraszamy na FORUM MŁODYCH facebook.com/ecsgdansk

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Grzyby jadalne to:

 

Najczęściej czytane