stat
Wydarzenie już się odbyło

Gala Pomorskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020

Politechnika Gdańska wspólnie z Fundacją Edukacyjną "Perspektywy" zapraszają na uroczystą galę Pomorskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020. Gala odbędzie się we wtorek, 18 lutego.

cze 7

niedziela, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 90-100 zł
Bilety wyprzedane
cze 19

piątek, godz. 18:00

Gdańsk,
Podczas uroczystości z udziałem przedstawicieli władz pomorskich uczelni i Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy" zostaną wręczone nagrody dla dziesięciu liceów oraz dziesięciu techników, które osiągnęły najlepsze wyniki w Pomorskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020. W wydarzeniu wezmą udział dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie reprezentujący wyróżnione szkoły średnie. Uroczystość poprowadzi Piotr Świąc, dziennikarz Telewizji Polskiej.

Gala rankingu odbędzie się na Dziedzińcu Fahrenheita w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej, 18 lutego 2020 r. (wtorek) o godz.12.00. Uczniowie, tuż przed uroczystością wręczenia wyróżnień, będą mieli okazję zapoznać się z ofertą lokalnych szkół wyższych oraz kół naukowych działających na Politechnice Gdańskiej. Ich stoiska będą dostępne w trakcie wydarzenia na Dziedzińcu Heweliusza.

Gala Pomorskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy odbywa się po raz drugi. Pierwsza miała miejsce w ubiegłym roku, również na Politechnice Gdańskiej.

Transmisja z Gali dostępna będzie na kanale Youtube Politechniki Gdańskiej.

Uwagi organizacyjne: Parking dla gości znajduje się przy ul. Fiszera - mapa kampusu

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Fale morskie powstają na Bałtyku w wyniku: