• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Gala Zdolni z Pomorza (2 opinie)

"Zdolni z Pomorza" to innowacyjny projekt współfinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, mający na celu wspieranie uczennic i uczniów szczególnie uzdolnionych w obszarach matematyki, fizyki, informatyki, biologii, chemii i kompetencji społecznych województwa pomorskiego.

paź 20

piątek, godz. 18:00

Na zaproszenie
sty 25

czwartek, godz. 16:00, 19:00

bilety 140 - 160 zł
Kup bilet
Ta inicjatywa to inwestycja w młodych Pomorzan, staraliśmy się na każdym kroku kształtować i podtrzymywać w nich wiarę w siebie. Wspieraliśmy też nauczycieli, którzy z pasją i pełni zaangażowania podejmowali działania na rzecz uczniów wybitnie uzdolnionych. Dążyliśmy do stworzenie środowiska, w którym młody człowiek ma silne poczucie przynależności i jest wciąż motywowany do pracy nad sobą. Wiemy, że osiągnęliśmy sukces, a Gala "Zdolnych z Pomorza" jest okazją, by go świętować.

Swoją obecnością zaszczyci nas p. Mieczysław Struk Marszałek Województwa Pomorskiego. W trakcie Gali zostanie ogłoszony konkurs dla uczennic i uczniów, który ma być dodatkową atrakcją dla jej najmłodszych uczestniczek i uczestników oraz zachęcić ich do aktywnego udziału w uroczystości. Dowiemy się jak całe przedsięwzięcie strategiczne "Zdolni z Pomorza" oceniają realizatorzy i absolwenci projektu. Na uroczystości gościnnie wystąpi znany zespół muzyczny "Balbiny" z Malborka. W drugiej części wydarzenia uczestnicy Gali będą mogli obejrzeć stoiska wystawiennicze Lokalnych Centrów Nauczania Kreatywnego. Zostaną zaprezentowane osiągnięcia partnerów ramach projektu. W studio
nagrań, wyposażonym w ramach ww. projektu zostaną nagrane wywiady z osobami najbardziej zaangażowanymi merytorycznie w realizację projektu "Zdolni z Pomorza". Nastąpi wręczenie nagród i dyplomów laureatom Ligi Zadaniowej. Podczas uroczystości przewidziany jest czas na rozmowy w kuluarach oraz poczęstunek.

Opinie (2)

 • To niesprawiedliwe spolecznie

  Tylko ich to zepsuje

  • 1 0

 • No wstyd....

  Ktoś tu napisał, że to ich tylko zepsuje... I racja. Ci młodzi ludzie zostali zepsuci w tym sensie, że z nauką i rywalizacją, która w innych okolicznościach mogłaby inspirować, już nigdy mogą nie chcieć mieć do czynienia. Dość powiedzieć, że organizatorów nawet nie stać było na nagrodzenie dwóch pierwszych miejsc pełną regulaminową kwotą -podzielili ją na pół, co oznacza, że 2gie miejsce było wyżej gratyfikowane... ale ściema! no a "piknik" na "Gali" to jedno ciasto.... Wstyd, to chyba też zbyt mało powiedziane.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Gniazdowniki to ptaki:

 

Najczęściej czytane