stat
Impreza już się odbyła

Gdańsk - Reportaż Podróżniczy

Zapraszamy na warsztaty z reportażu podróżniczego.

maj 27

środa, godz. 14:00 - 17:00

Gdańsk,
bilety 199 zł
lip 2

czwartek, godz. 18:15

Pruszcz Gdański Rotmanka, Świerkowa 28
bilety 26 zł
przedsprzedaż 26 zł
Reportaż podróżniczy jest relacją podróży. Jak każda podróż, każdy reportaż będzie inny, jednocześnie podczas jednej podróży można wykonać szereg zdjęć tworzący różne reportaże. Czym się różni reportaż od zwykłych zdjęć? Jak rozbić zdjęcia by były reportażem? Jak zrobić dobry reportaż i czym się różni od tego drugiego? Na te i wiele innych pytań uzyskasz rozwiązania podczas warsztatów, które będą symulacją reportażu podróżniczego.

Symulacja reportażu fotograficznego daje realne warunki fotografowania podczas których można nauczyć się znacznie więcej w krótszym czasie. Reportaż jako gatunek fotograficzny jest jednym z najtrudniejszych rodzajów fotografii, dlatego opanowanie tej sztuki wymaga większych nakładów myślenia i działania.

Podczas warsztatów nauczysz się fotografii reportażu z praktycznymi elementami, takimi jak budowanie historii, planowanie, realizacja reportażu.

Materiał Edukacyjny Uczestnikom zostaną przekazane materiał edukacyjny: Reportaż Fotograficzny Planowanie i Fotografowanie

15.09 Reportaż Podróżniczy Kościerzyna Dla chętnych możliwy jest udział w warsztatach (dodatkowo płatne zajęcia) podczas, których zrobimy symulowaną podróż i reportaż w trakcie tej podróży. Przygodę z reportażem zaczynamy od podstaw. Poziom zaawansowania będzie dopasowany do poziomu uczestników zajęć. Więcej informacji i zapisy: https://warsztaty.studiopcf.com" https://warsztaty.studiopcf.com/20190915Koscierzyna.html

30.09 Teoria Reportażu Podróżniczego Dla chętnych (darmowe) zajęcia teoretyczne 30 września 2019 w Sopotece 18:00 19:50. Informacje i zapisy: https://warsztaty.studiopcf.com"

30.09 Skład Graficzny Reportażu Dla chętnych możliwy jest udział w warsztatach (dodatkowo płatne zajęcia) obróbki cyfrowej poświęconej składu graficznemu reportażu. Skład można wykonać w Adobe Photoshop, lub Lightroom. Podczas warsztatów: zajmiemy się ujednoliceniem zdjęć tak by pasowały do siebie, następnie składem graficznym z elementami typografii. Warsztaty obędą 30 września 2019. Zajęcia trwają od godziny 20:00 do 22:00 w Sopocie.

Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka reportażu podróżniczego.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny. Dla osób fotografujących na czarno-biało filtry fotograficzne do fotografii czarno-białej i/lub CPL.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 28 września 2019. Spotykamy się w Gdańsku w hali dworca autobusowego (PKS Gdańsk) o godzinie 16:00.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20190928 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej warsztatów fotograficznych: https://warsztaty.studiopcf.com" target="_blank" rel="nofollow">https://warsztaty.studiopcf.com

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Do kości płaskich u człowieka zaliczamy: