• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Gdańskie Dni Elektryki wraz z Ogólnopolskimi Dniami Młodego Elektryka

W listopadzie 2023 roku Gdańsk stanie się centrum uwagi dla profesjonalistów z branży elektroenergetycznej oraz młodych pasjonatów elektryki. W dniach 9-10 listopada odbędą się 46.Gdańskie Dni Elektryki, największe wydarzenie na Pomorzu skierowane do czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Równocześnie, w terminie 9-12 listopada, rozpoczną się 24.Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka (ODME), konferencja organizowana przez studentów dla studentów, z celem integrowania społeczności akademickiej oraz poszerzania wiedzy poprzez warsztaty.

Głównym punktem programu jest konferencja, która poświęcona zostanie zagadnieniom związanym z Energetyką jądrową oraz OZE. Oba wydarzenia, Gdańskie Dni Elektryki i Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka, stwarzają doskonałą okazję dla przedsiębiorstw do promocji swojej firmy wśród uczestników pochodzących nie tylko z Gdańska, ale z całej Polski oraz do zaprezentowania swoich rozwiązań technologicznych oraz działalności poprzez wygłoszenie referatu. Studenci uczestniczący w wydarzeniu będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z licznymi ofertami praktyk i pracy od przedstawicieli branży.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych niezwykle ważnych wydarzeniach branżowych. Wspólnie możemy stworzyć przyszłość energetyki i integrować środowisko elektryków.

Strona internetowa:
https://gde.sep.gda.pl/
Facebook:
https://www.facebook.com/sep.gde/

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Obowiązuje rejestracja

Opinie

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jemioła nie jest:

 

Najczęściej czytane