stat
Wydarzenie już się odbyło

Go Healthy Girl x Politechnika Gdańska

Pierwszy raz kampania edukacyjna Go Healthy Girl (www.gohealthygirl.com) ma swoją odsłonę w Gdańsku.

mar 8

niedziela, godz. 16:00 - 19:00

Gdańsk,
bilety 199 zł
Wykłady z ekspertami, otwarte warsztaty i indywidualne konsultacje - tak właśnie wyglądać będzie druga edycja kampanii społecznej "Go Healthy Girl", która rozpoczęła się 4 października w krakowskiej Bonarce. Celem akcji jest popularyzacja rzetelnej wiedzy na temat profilaktyki, przebiegu oraz leczenia kobiecych schorzeń intymnych.

Już 23.10 to Gdańsk będzie miał szansę wziąć udział w Naszych spotkaniach edukacyjnych z zakresu zdrowia intymnego.
Spotkamy się z ginekologiem, sesksuologiem oraz fizjoterapeutką
uroginekologiczną. Więcej o Naszych prelegetnach przeczytacie na www.gohealthygirl.com

Tematyka wykładów:

Kamil Perończyk - zgoda w związku, najpopularniejsze trudności pojawiające się w związkach, bombardowanych nowinkami tego świata. Poruszać będziemy się po całym spektrum ludzkiej seksualności, wielowymiarowo, podejmując tematy trudne, wywołujące lęki, nie zapominając o tym czym seks powinien/ może dla nas być oraz podyskutujemy o PRZYJEMNOŚCIACH z niego płynących.

Beata Przała - niewydolność mięśni dna miednicy może prowadzić do nietrzymania moczu, do obniżenia narządów, miednicy mniejszej (ścian pochwy, macicy, pęcherza moczowego, jelita), a także do zaburzeń sfery seksualnej. Na Naszych spotkaniach dowiesz się dokładnie jak pracują mięśnie dna miednicy, nauczysz się kilku ćwiczeń wspomagających MDM na co dzień oraz dowiesz się czego nie robić by ich nie nadwyrężać.

Dorota Niewęgłowska - cytologia i USG jako podstawowe badania profilaktyczne. Wirus HPV, rak szyjki macicy profilaktyka, diagnostyka, leczenie. Samobadanie piersi jako podstawowa profilaktyka raka piersi.

"Go Healthy Girl" to kampania edukacyjna, mająca na celu zachęcenie kobiet do regularnych badań ginekologicznych i poszerzenia wiedzy na temat dostępnych metod zapobiegania schorzeniom intymnym. Podczas serii wykładów eksperckich zostaną poruszone tematy związane z profilaktyką zdrowia intymnego, m.in. temat wirusa HPV, raka szyjki macicy, raka piersi, a także nietrzymania moczu, ćwiczenia mięśni dna miednicy, infekcji intymnych czy problemów z zajściem w ciążę. Za organizacją i przebiegiem akcji stoi zespół Fundacji Admoveri, a podczas ubiegłorocznej edycji kampanii w edukacyjnych wykładach wzięło udział ponad 400 kobiet z Krakowa.

Wejście na spotkania jest darmowe i otwarte dla wszystkich zainteresowanych kobiet.

Adres:
Politechnika Gdańska
ul. Siedlicka 4,
Budynek Bratniak nr 23,
sala nr 400 (trzeci poziom)

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Lis spokrewniony jest z: