stat
Impreza już się odbyła

Gościnne warsztaty florystyczne

Marzysz o pięknej naturalnej dekoracji i chcesz wykonać ją własnoręcznie? Zapraszamy na warsztaty "Ogród w szkle". Zrelaksujesz się i twórczo wyżyjesz! Wszystko z naturalnymi roślinami!

5 października - 5 grudnia 2020

Gdynia
Wstęp wolny
gru 12

sobota, godz. 12:00 - 17:00

Online
Wstęp wolny
Ozdoba, którą stworzysz idealnie nadaje się jako dekoracja stołu lub na prezent. W cenie niezbędne materiały do projektowania oraz tworzenia: akcesoria, rośliny,ozdoby, narzędzia twórcze.

Współorganizator: 4Sowy Centrum Edukacji i Rozwoju Małgorzata Miechowska

Warunkiem uczestnictwa jest deklaracja mailowa i wpłata na konto 30% ceny warsztatu. Organizator- Pasjanitki Atelier Artisant zastrzega prawo przełożenia terminu jeżeli nie utworzy się grupa minimum 4 osobowa. Jeżeli warsztat nie odbędzie się z powodu nie utworzonej grupy, będziemy się z Państwem kontaktować, zostanie zrobiony zwrot kwoty lub wpłata będzie przeniesiona na następne warsztaty.
Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz przyjść, jak najszybciej poinformuj nas o tym. Zaproponujemy Ci nowy termin warsztatów. W przypadku gdy dzień przed warsztatami nie otrzymamy takiej informacji wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    95 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: kontakt@pasjanitki.pl lub 574223849.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Czy możesz spotkać wiewiórkę w drodze do szkoły?