stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Hakuna Matata: II Rodzinny Festiwal Podróżniczy

II Hakuna Matata Rodzinny Festiwal Podróżniczy to spotkanie, podczas którego podróżujące rodziny podzielą się ze zgromadzoną publicznością swoimi cennymi doświadczeniami z rodzinnych wypraw.

Podstawowe hasła Festiwalu to inspiracja, motywacja i Hakuna Matata, czyli nie martw się! Pakuj się i jedź! Wydarzenie kierowane jest do wszystkich rodzin, które pragną zainspirować się na kolejne podróże z dziećmi oraz tych, które jeszcze takiej przygody nie rozpoczęły. A mowa będzie zarówno o podróżach dalekich oraz tych zupełnie bliskich. Celem jest popularyzowanie rodzinnego podróżowania i inspirowanie do takiej aktywności.

Do współtworzenia tej inicjatywy zaprosiłyśmy też partnerów, którzy zaczarują ten dzień tak, aby wszyscy goście z miejsca mieli ochotę się spakować i ruszyć w drogę.

W programie mi.in.:
- 10 prelekcji, 10 inspirujących opowieści o rodzinnym podróżowaniu
- inspirująca literatura podróżnicza
- wystawa zdjęć
- wspaniali goście
- warsztaty podróżnicze dla dzieci i dorosłych (obowiązują zapisy, zgłoszenia proszę wysyłać na adres: festiwal.hm@gmail.com)
- rodzinne zwiedzanie Muzeum Emigracji (obowiązują zapisy na wybrane godziny:10.30, 13.00 lub 15.00 pod adresem: festiwal.hm@gmail.com)
- plac zabaw

Wydarzeniem towarzyszącym Festiwalowi jest rodzinne zwiedzanie Muzeum Emigracji z przewodnikiem w niedzielę, 23 lutego 2020 roku. Zwiedzanie odbędzie się w trzech grupach po 25 osób każda, o trzech różnych godzinach. Adres Muzeum - ulica Polska 1, Gdynia.

Wydarzenie odbędzie się w Sali Audytoryjnej C w Budynku III Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznego Gdynia.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    27 zł
  • Bilet ulgowy
    12 zł

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jak możesz chronić środowisko w codziennym życiu: