• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Health&Beauty Kobiety Biznesu - wieczorek z ekspertem - Magdaleną Juchniewicz

Serdecznie zapraszamy na Wieczorek z ekspertem, który odbędzie się 22 lutego 2024 r. (czwartek) o godzinie 17:00 w audytorium Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.

w każdą sobotę (do 23.06), godz. 16:00

Gdynia,
bilety 50 zł

w każdy poniedziałek (do 17.06), godz. 18:00

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 79D/3
bilety 150 zł
Naszym gościem będzie Pani Magdalena Juchniewicz coach specjalizujący się w wysokiej wrażliwości, toksycznych relacjach oraz narcystycznych zaburzeniach osobowości. Jest także pasjonatką psychologii i coachingu, terapeutą TSR w trakcie certyfikacji.
W ramach poszerzania swoich umiejętności uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu diagnozy, terapii oraz pomocy psychologicznej i coachingowej.

Wieczorek poprowadzi dr hab. Tomasz Lech, prof. WSZ Pełnomocnik rektora ds. osób z niepełnosprawnościami, Koordynator kierunku psychologia.

Tematem rozmowy będzie Przebudzenie! Dlaczego budowanie pewności siebie oraz umiejętność stawiania granic jest tak ważna w dzisiejszych czasach na przykładzie toksycznych relacji. Przedstawimy także temat tzw. czerwonych flag w relacjach międzyludzkich. Co jest ważne w budowaniu pewności siebie i jak ważna jest umiejętność stawiania granic. Od czego warto zacząć w pracy ze sobą i do czego może się przydać asertywna postawa w życiu. Serdecznie zapraszamy na to fascynujące spotkanie!

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Drzewa użytkowe to?

 

Najczęściej czytane