stat
Impreza już się odbyła

Home recording

Marzysz o założeniu domowego studia nagrań? A może już masz i pojawiło Ci się wiele pytań? Te warsztaty zostały przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Podczas trzech godzin spotkania dowiesz się:
- Jak stworzyć swoje własne, domowe studio nagrań
- Jaki dobrać sprzęt w stosunku do zaplanowanego budżetu
- Jak poradzić sobie z wygłuszeniem pomieszczenia
- Jak edytować swoje nagranie
- Jakiego oprogramowania warto używać
- Jak prawidłowo ustawić opcje w oprogramowaniu

Ponadto, wspólnie zastanowimy się jak dobrze nagrać w domu piosenkę. Odpowiemy na pytania i obalimy wszystkie mity m.in. że wytłoczki od jajek to jednak nie najlepszy pomysł! Na warsztatach porównamy różne karty dźwiękowe, mikrofony, słuchawki oraz monitory studyjne - od nisko budżetowych, przez średnie, aż po wysokiej klasy sprzęt studyjny! Dokonamy porównania próbek dźwiękowych zarejestrowanych na różnej jakości sprzęcie i omówimy różnice.

Pracować będziemy na programie Reaper jest ogólnodostępny, prosty w obsłudze i darmowy. Dostaniesz od nas rekomendacje sprzętowe oraz informacje o tym, jak dalej poszerzać swoją wiedzę związaną z pracą w domowym studio dźwiękowym.

Warsztaty mają charakter wykładu. Z możliwością konsultacji z prowadzącym na temat wybranych zagadnień.

Co wziąć:
Długopis, kartki, może swojego laptopa będzie dostęp do wifi.

Termin:
16.02.2020 godzina 16:00-19:00 3h z przerwą

Koszt:
100 zł opłata do 12.02 po tym terminie 120 zł

Liczba uczestników:
20

Zapisy:
akademia.rozglos@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w warsztatach stanowi dokonanie wpłaty za warsztaty na numer konta podany w mailu zwrotnym.

O prowadzącym:
Karol Wiśniewski - założyciel Pracowni Dźwięku Cherry Note. Jest absolwentem warszawskiej Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku, na kierunku Realizacja Dźwięku. Na drugim roku studiów rozpoczął współpracę z Krisem Górskim, inżynierem dźwięku oraz założycielem studia AudioPlanet, w którym stawiał pierwsze kroki i zdobywał niezbędne umiejętności potrzebne do pracy studyjnej. Brał udział w wielu realizacjach zarówno komercyjnych jak i non profit: Serial animowany Rodzina Treflików, serial kryminalny Archiwista, aranżacja muzyki do spektaklu telewizyjnego Kiedy zamykam oczy. Ponadto współpracował z osobami takimi jak: Andrzej Krauze, Anita Rywalska-Sosnowska, Arkadiusz Szulc, Cezary Kwieciński, Grzegorz Pawlak, Jarosław Boberek, Joanna Jabłczyńska, Kamil Pękala, Karolina Trębacz-Mazurkiewicz, Krystyna Tkacz, Magdalena Różczka, Mieczysław Musiał, Sasza Reznikow, Sławomir Wiśniewski, Piotr Miki Mikołajczak, Piotr Kiepuszewski, Tomasz Gregor, Bel-Canto, Blue Willmingtons, Konsternacja, Sanctus. Współpracuje z KK PRO SOUND, MS Media Service, Studio AudioPlanet, Studio Filmów Animowanych Trefl, ToStudio, VKA Nagłośnienie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Do płazów zaliczamy: