stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

IAV Cup 2018

Serdecznie zapraszamy na IAV CUP 2018 - Zawody pojazdów autonomicznych, które odbędą się 6 lipca na terenie Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej.

Czym są bezzałogowe pojazdy autonomiczne? Są to pojazdy, które dzięki specjalnemu, inteligentnemu oprogramowaniu potrafią poruszać się same - bez kierowcy. Co więcej, robią to w rozsądny sposób. Nasze wydarzenie umożliwi zaobserwowanie niezwykle ekscytującego starcia zapalonych pasjonatów robotyki.


Podczas zawodów przeprowadzimy starcia w trzech konkurencjach: wyścigi dronów (Drone Race), które zachwycą każdego fana Gwiezdnych Wojen, Marker Search, czyli poszukiwanie znaczników oraz Freestyle - w którym zawodnicy zaskoczą nas swoją pomysłowością.

Podczas zawodów, najlepsi inżynierowie, firmy oraz zapaleni pasjonaci będą mieli okazję do przetestowania własnoręcznie skonstruowanych pojazdów autonomicznych w zawodach z dziedziny robotyki. Wzięcie udziału w tym emocjonującym wydarzeniu będzie wspaniałą okazją do zaprezentowania siebie lub swojego koła naukowego, a także szansą na zdobycie prestiżowego wyróżnienia, które z pewnością podkreśli pozycję na rynku pracy.

Każdy z zawodników otrzyma certyfikat uczestnictwa, ciekawe gadżety a także zaproszenie na integracyjne plenerowe afterparty! Na najlepszych czekają cenne nagrody rzeczowe (m. in. płytki rozwojowe, ufundowane przez firmę Arrow Electronics) oraz zaproszenie do bezpłatnego udziału w przyszłorocznych zawodach. Udział w zawodach jest całkowicie bezpłatny!

W ramach zawodów odbędą się trzy konkurencje dla bezzałogowych pojazdów autonomicznych:
-Drone Race
-Marker Search
-Freestyle

Formularz rejestracyjny dla zawodników dostępny jest na naszej stronie:
www.eti.pg.edu.pl/safeidea/rejestracja

Pytania proszę kierować na adres e-mail: iavcup@pg.edu.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Jakie jest największe bogactwo naturalne Pomorza?