stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

II edycja Open House Gdynia

  • sobota - niedziela, 21 - 22 maja 2016,
    godz. 10:00 - 22:00
  • Gdynia
  • wstęp wolny

Open House Gdynia zaprasza na II edycję festiwalu architektury i designu. W dniach 21-22 maja w Gdyni odbędzie się kolejne spotkanie ze znanym na całym świecie świętem architektury Open House.

Klub brydżowy

w każdą środę (do 30.10), godz. 18:00 - 20:00

bilety 40 zł
bilety 29 zł
W ten wyjątkowy, majowy weekend festiwal otworzy szeroko drzwi do dobrze zaprojektowanej przestrzeni - pokażemy najpiękniejsze, najbardziej funkcjonalne i stylowo urządzone wnętrza mieszkań prywatnych, budynków użyteczności publicznej oraz biurowców. Ich sekrety zdradzą Państwu właściciele, użytkownicy i projektanci, podpowiadając w jaki sposób kreatywnie przekształcać i dbać o otaczającą nas przestrzeń.

W programie festiwalu znajdzie się ponad 70 wnętrz budynków zlokalizowanych w różnych dzielnicach Gdyni. Wstęp wolny.

Szczegóły festiwalu oraz program dostępny na oficjalnej stronie projektu: www.ohgdynia.org i na facebooku: www.facebook.com/OpenHouseGdynia.

Energiczne, pełne pasji osoby pragnące współtworzyć festiwal Open House Gdynia serdecznie zapraszamy do współpracy w charakterze wolontariusza - gwarantujemy jedyne w swoim rodzaju spotkanie z architekturą i inspirującymi osobami. Dołącz do nas już dziś! Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres wolontariatohgdynia@gmail.com.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Informacje

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Czy możesz spotkać wiewiórkę w drodze do szkoły?