stat
Impreza odwołana
PATRONAT

III Ogólnopolska Konferencja Implanty 2020

Zachęceni sukcesami ubiegłorocznych edycji wydarzenia mamy przyjemność zaprosić Państwa na III Ogólnopolską Konferencję Naukową Implanty 2020.

kwi 24-25

sobota - niedziela, godz. 10:00

Gdańsk, Nowy Port
wrz 24-26

piątek - niedziela, godz. 09:00

Jej celem jest przedstawienie obecnego stanu wiedzy, zrzeszenie grupy badaczy, lekarzy i przedsiębiorców oraz stworzenie forum do dyskusji nad współpracą i postępem w zakresie prac badawczo-rozwojowych w obszarze ortopedii, kardiochirurgii, inżynierii tkankowej, inżynierii twarzowo szczękowej i stomatologicznej, biomechaniki oraz aparatury medycznej.

Konferencja ma zasięg ogólnopolski, odbędzie się w dniach 18-19 czerwca 2020 roku w Audytorium budynku Centrum Nanotechnologii Politechniki Gdańskiej. Konferencja organizowana jest przez Zespół Biomateriałów oraz Koło Naukowe "Materiały w Medycynie" działające przy Wydziale Mechanicznym Politechniki Gdańskiej. Przewodniczącym Komitetu Naukowego będzie Pan prof. dr hab. inż. Andrzej Zieliński, ceniony w świecie specjalista i autor wielu publikacji z zakresu inżynierii biomateriałów. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami z zakresu nowoczesnej implantologii zarówno podczas wygłaszanych wykładów plenarnych, komunikatów, jak i dyskusji w czasie sesji posterowych. Dodatkowo planowane jest przedstawienie aktualnej oferty firm z branży biomedycznej na specjalnych stanowiskach pokazowych.

Konferencja odbędzie się w murach Politechniki Gdańskiej w malowniczym mieście Gdańsku, słynącym nie tylko z dostępu do morza, ale obfitującym też w zabytki, muzea i inne ciekawe miejsca. Udział w konferencji będzie zatem dodatkowo okazją do poznania naszej uczelni oraz zobaczenia atrakcji tego miasta.

Zapraszamy także do śledzenia strony internetowej konferencji oraz wydarzenia na Facebooku:
https://mech.pg.edu.pl/konferencja-implanty
https://www.facebook.com/events/2577477712305428/

Więcej informacji już wkrótce!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Freon to: