stat
Impreza odwołana
PATRONAT

III Ogólnopolska Konferencja Implanty 2020

Zachęceni sukcesami ubiegłorocznych edycji wydarzenia mamy przyjemność zaprosić Państwa na III Ogólnopolską Konferencję Naukową Implanty 2020.

Jej celem jest przedstawienie obecnego stanu wiedzy, zrzeszenie grupy badaczy, lekarzy i przedsiębiorców oraz stworzenie forum do dyskusji nad współpracą i postępem w zakresie prac badawczo-rozwojowych w obszarze ortopedii, kardiochirurgii, inżynierii tkankowej, inżynierii twarzowo szczękowej i stomatologicznej, biomechaniki oraz aparatury medycznej.

Konferencja ma zasięg ogólnopolski, odbędzie się w dniach 18-19 czerwca 2020 roku w Audytorium budynku Centrum Nanotechnologii Politechniki Gdańskiej. Konferencja organizowana jest przez Zespół Biomateriałów oraz Koło Naukowe "Materiały w Medycynie" działające przy Wydziale Mechanicznym Politechniki Gdańskiej. Przewodniczącym Komitetu Naukowego będzie Pan prof. dr hab. inż. Andrzej Zieliński, ceniony w świecie specjalista i autor wielu publikacji z zakresu inżynierii biomateriałów. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami z zakresu nowoczesnej implantologii zarówno podczas wygłaszanych wykładów plenarnych, komunikatów, jak i dyskusji w czasie sesji posterowych. Dodatkowo planowane jest przedstawienie aktualnej oferty firm z branży biomedycznej na specjalnych stanowiskach pokazowych.

Konferencja odbędzie się w murach Politechniki Gdańskiej w malowniczym mieście Gdańsku, słynącym nie tylko z dostępu do morza, ale obfitującym też w zabytki, muzea i inne ciekawe miejsca. Udział w konferencji będzie zatem dodatkowo okazją do poznania naszej uczelni oraz zobaczenia atrakcji tego miasta.

Zapraszamy także do śledzenia strony internetowej konferencji oraz wydarzenia na Facebooku:
https://mech.pg.edu.pl/konferencja-implanty
https://www.facebook.com/events/2577477712305428/

Więcej informacji już wkrótce!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Zwierzęta, które możemy spotkać w Lasach Oliwskich, to. m.in.: