stat

IT Workplace of Tomorrow

  • wtorek - środa, 26 - 27 października, godz. 10:00
  • Lokalizacja
    Gdynia
  • Bilety
    1199 zł, w przedsprzedaży  599

IT Workplace of Tomorrow 2021 to wydarzenie online, które gromadzi liderów cyfrowego miejsca pracy, menedżerów IT i partnerów biznesowych HR. Sposób, w jaki działa IT zmienił się na naszych oczach, a zdalne miejsce pracy przeskoczyło o dekadę w ciągu jednego roku.

Nie ma odwrotu i staje się jasne, że wielu nie chce. Liderzy coraz częściej stają przed wyzwaniami pracy zdalnej i hybrydowej. Organizacje nieustannie starają się zwiększać doświadczenie pracowników, aby wspierać przyciąganie i zatrzymywanie talentów. Omówimy najistotniejsze tematy w czasach przyspieszonej transformacji miejsca pracy. 2 etapy na naszej internetowej platformie konferencyjnej możesz błyskawicznie przełączać się między etapami. Jeśli przegapisz sesję, zawsze możesz ją obejrzeć później, ponieważ wszystkie sesje są rejestrowane.

40 sesji - Korzystaj z różnych formatów: Wywiady, Dyskusje panelowe, Dyskusje przy okrągłym stole, Przemówienia i prezentacje.
paź 4-5

poniedziałek - wtorek, godz. 15:00

Online
Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Które zwierzęta oddychają tlenem rozpuszczonym w wodzie?

 

Najczęściej czytane