• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Infoshare 2021 (1 opinia)

Infoshare 2021 to największa w CEE konferencja poświęcona biznesowi, nowym technologiom i startupom, która odbędzie się stacjonarnie, w gdańskim AmberExpo, w dniach 14-15 października br.

Na uczestników czeka 5 scen tematycznych, na których wystąpią eksperci z całego świata.

Co roku Infoshare gości setki międzynarodowych prelegentów z Google, LinkedIn, IBM, Spotify, Slack i innych firmy wyznaczających najnowsze trendy w technologii. Rok temu na scenie pojawili się m.in. Neil Patel - jeden z TOP10 marketerów według Forbesa oraz John Romero - twórca legendarnych gier, jak "Doom".

Blisko 150 czołowych prelegentów z całego świata, najnowsze globalne trendy technologiczne, historia sukcesu polskich jednorożców, międzynarodowi inwestorzy i setki startupów. To wszystko już 14-15 października, podczas Infoshare 2021. Konferencja w formule stacjonarnej odbędzie się w gdańskim AmberExpo.

Tegoroczna edycja Infoshare to aż 5 scen tematycznych, na których wystąpią m.in. Brittany Kaiser - znana sygnalistka Cambridge Analytica, ekspertka w zakresie wykorzystania danych oraz technologii blockchain, Erika Cheung - dyrektor wykonawcza Ethics in Entrepreneurship, jedna z kluczowych sygnalistów Theranos, a także Rob Smedley - najbardziej szanowany i rozpoznawalny ekspert Data Science Formuły 1, który opowie m.in. o wykorzystywaniu danych w branży motoryzacyjnej.

Uczestnicy poznają także historię drogi do sukcesu rychłych polskich jednorożców - Stefana Batorego z Booksy i Michała Borkowskiego z Brainly. Posłuchają wystąpień Janiny Bąk (Janinadaily.com), Jakuba Biela (Jakubbiel.pl), Craiga Spence'a ze Spotify, Davida Polgara z All Tech Is Human, Rii Thomas (Polynia Advisory), Fionna Ferreira (Fionn & Co.), Johannesa Lenharda z Uniwersytetu w Cambridge, czy Bena Greevena z Litehouse.

Konferencja transmitowana będzie też online.

Opinie (1)

 • żałośne kompleksy wychodzą z towarzystwa

  na konferencjach 3 sort, 4-to rzędowych garniturów z branży, ale strona internetowa po angielsku. To se chociaż końcówkę .com zarejestrujcie, skoro tacy światowi jesteście :)

  no i te jednorożce. Kiedyś było fajnie. Teraz zostały wam tylko te jednorożce i czwarty garnitur... aaaa i jeszcze setki startupów, chodzi o kolejne aplikacje do wysyłania sobie gestów hiphopowych?

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki, które od razu zdolne są do samodzielnego życia to:

 

Najczęściej czytane