stat
Impreza już się odbyła

Inspiracja jest kobietą - wykłady, dyskusje, strefa kobiecości

Inspiracja jest kobietą to inicjatywa, która powstała dzięki energii wielu fascynujących kobiet, które przez ponad 3 lata dzieliły się swoimi doświadczeniami i historiami w ramach cyklicznych spotkań Klubu Przedsiębiorczych Mam w gdyńskiej kawiarni Ciuciubabka Cafe.

Przyszedł czas, aby zrobić wspólnie coś więcej. Spotkać się w szerokim otwartym gronie kobiet, które pragną być sobą, które chcą życiowe doświadczenia postrzegać jako inspiracje do rozwoju i spotkania ze sobą. 

Nie musisz być mamą, nie musisz być przedsiębiorcza, nie musisz NIC. Ale WSZYSTKO MOŻESZ.

Przyjdź i poznaj inne wyjątkowe kobiety, które inspirują wzbogacają życie innych i swoją dobrą energią rozpalają je do działania na każdej płaszczyźnie życia.

Co Cię czeka w to wyjątkowe sobotnie przedpołudnie?

- CO NAS NIE ZABIJE, TO NAS ZAINSPIRUJE - panel dyskusyjny z kobietami, które z sukcesem dzielą różne życiowe role - matek, córek, partnerek, żon, przyjaciółek, właścicielek firm, przełożonych i pracownic. Porozmawiamy o życiu usłanym nie tylko różami, o podnoszeniu się, pokonywaniu słabości, wychodzeniu z zakrętów na prostą.

- STAWIAJ GRANICE i DBAJ O SWOJE POTRZEBY - wykład o asertywności w życiu prywatnym i zawodowym - prowadząca: Sylwia Krysa, doświadczony coach i trener, uważa, że asertywność to fajna droga do harmonii i satysfakcji.

- STYLE MYŚLENIA I DZIAŁANIA WG FRIS - inspirująco i efektywnie w życiu i biznesie - prowadząca: Marta Borkowska-Bierć, certyfikowany trener FRIS, praktyk biznesu, konsultantka, trener.

- JEŚLI NIE ZMIENISZ NIC, TO NIC SIĘ NIE ZMIENI - wykład na temat wprowadzania zmian w stylu życia, diecie i myśleniu o sobie - prowadząca - Patrycja Zabrzeska, trener zdrowego stylu życia, doradca żywieniowy.
 
- JAK BĘDĘ DUŻA, ZOSTANĘ SOBĄ - wykład o tym, jak obiektywnie spojrzeć na siebie i poznać swoje mocne i słabe strony, wykorzystując w życiu prywatnym jedno z kluczowych narzędzi marketingowych - prowadząca Agnieszka Łukomska, właścicielka kawiarni Ciuciubabka Cafe, szczęśliwa mama, kobieta wspierająca inne kobiety, autorka książki "Jak będę duża, zostanę sobą"

- STREFA KOBIECOŚCI, w której będą czekać na Was partnerzy, którzy zadbają nie tylko o Wasze piękno, ale i dobre samopoczucie.

- METAMORFOZA jednej z uczestniczek spotkania przeprowadzona przez stylistkę oraz wizażystkę z projektu Samolubna Ty.

- Upominki i niespodzianki dla uczestniczek

- Pyszne przerwy kawowe zorganizowane przez Ciuciubabka Cafe

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    59 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Informacje

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Źródła energii odnawialnej to: