• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Integracja - Kultura - Równość

23 czerwca - 2 października 2022, godz. 16:00

bilety 22 zł

24 września - 2 października 2022, godz. 10:00

Gdańsk,
bilety 10 - 15 zł
Kup bilet
12 sierpnia świętujemy Międzynarodowy Dzień Młodzieży! Z tej okazji Fundacja Awareness zaprasza Młodzież na darmowe dwa pokazy filmowe z warsztatami w Kinie Kameralnym Cafe!

11:00 pokaz filmu "Comedy Queen"

Comedy Queen to cudowna opowieść o miłości, odwadze, tęsknocie, żałobie i śmiechu. Wzruszająca, zabawna, doskonała. To film podczas którego w jednej minucie parskacie śmiechem, a w kolejnej zalewacie się łzami. Nie ma drugiego takiego filmu łączącego najwspanialszy humor z najciemniejszym mrokiem.

Po seansie odbędzie się warsztat:
Podążanie za własnymi marzeniami, budowanie pewności siebie.

Prowadząca: Danuta Sowińska
Prezeska Fundacji Diversity Polska, Coach, Ekspertka w Modelu na Rzecz Równego Traktowania w Gdańsku w przesłance orientacja psychoseksualna i tożsamość płciowa, suicydolożka, innowatorka edukacji, twórczyni i trenerka autorskich warsztatów z zakresu zarządzania innowacją, coachingu, antydyskryminacji, aktywizacji kobiet.

16:00 pokaz filmu "Bigger than Us"

Nastoletnia Melati od kilku lat walczy z zanieczyszczeniem plastikiem, z którym zmaga się jej rodzima Indonezja. Podobnie jak ona, całe pokolenie mobilizuje się, żeby naprawić świat. Melati wyrusza w podróż, by poznać innych młodych ludzi, którzy walczą o prawa człowieka, klimat, wolność słowa, sprawiedliwość społeczną, dostęp do edukacji lub żywności.
W tych trudnych czasach, kiedy każdy z nas z dnia na dzień może stać się uchodźcą, pokazują jak walczyć o ich godność. Sami przeciw wszystkim, czasem ryzykując własnym życiem i bezpieczeństwem, chronią, oskarżają i troszczą się o innych. To oni dokonują zmian.

Po seansie odbędzie się warsztat:
Sprawczość, odwaga do podejmowania działań, ekologia.

Prowadząca: Aga Żarkiewicz
Edukatorka i animatorka; połowa MAMYWENE, gdzie z siostrą Alicją inspiruje do zmiany świata na lepszy i bardziej eko. Jak to robi? Poprzez warsztaty i projekty, łączące w sobie rozwój kreatywności i dbałość o środowisko.

WSTĘP BEZPŁATNY!
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy poprzez formularz:
https://forms.gle/J6ufJSTU6vRUTXpr8


Projekt dofinansowany w ramach Gdańskiego Funduszu Równości 2022, którego operatorem jest Stowarzyszenie WAGA.
Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.
 

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

W jakiej gdańskiej dzielnicy znajduje się najwięcej pomników przyrody?

 

Najczęściej czytane