Wydarzenie już się odbyło

Inteligencja Finansowa 2019

Weź udział w jednym z ciekawszych wydarzeń biznesowych w Trójmieście. Co roku przyciąga rzeszę pasjonatów świata finansów, skupia najlepszych inwestorów, doradców finansowych oraz przedsiębiorców.

15 i 16 marca na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego dowiesz się:
- jak mądrze oszczędzać i jak mądrze wydawać
- w co inwestować
- jak działa rynek nieruchomości - wynajem, inwestowanie w nieruchomości
- jak sprawnie zarządzać budżetem w przedsiębiorstwie

Przyjdź na wydarzenie, posłuchaj prelekcji najlepszych praktyków ze świata finansów i rozwiń swoje umiejętności zarządzania swoimi finansami.

Więcej info wkrótce...

Inteligencja Finansowa to projekt organizowany przez fundację Studenckie Forum Business Centre Club. Dzięki organizowanemu przez nas wydarzeniu, pomagamy młodym ludziom stawiającym pierwsze kroki w karierze czy chcącym rozpocząć własny biznes. Dbamy o profesjonalne przygotowanie, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie i czuł się komfortowo. W tym roku Nasze wydarzenie będzie skupione na mądrym zarządzaniu własnym budżetem oraz inwestowaniu w nieruchomości.

Studenckie Forum Business Centre Club tworzą młodzi, ambitni i kreatywni ludzie. Misją naszej organizacji jest kształtowanie postaw przedsiębiorczości wśród młodych osób. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz mobilizujemy młodych ludzi, pokazując, że odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Informacja o biletach

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie drzewa można spotkać w polskich lasach liściastych?