Wydarzenie już się odbyło

Inteligencja Finansowa 2019

Weź udział w jednym z ciekawszych wydarzeń biznesowych w Trójmieście. Co roku przyciąga rzeszę pasjonatów świata finansów, skupia najlepszych inwestorów, doradców finansowych oraz przedsiębiorców.

wrz 2-3

czwartek - piątek

Sopot,
bilety 2421 - 2781 zł
wrz 24-26

piątek - niedziela, godz. 09:00

15 i 16 marca na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego dowiesz się:
- jak mądrze oszczędzać i jak mądrze wydawać
- w co inwestować
- jak działa rynek nieruchomości - wynajem, inwestowanie w nieruchomości
- jak sprawnie zarządzać budżetem w przedsiębiorstwie

Przyjdź na wydarzenie, posłuchaj prelekcji najlepszych praktyków ze świata finansów i rozwiń swoje umiejętności zarządzania swoimi finansami.

Więcej info wkrótce...

Inteligencja Finansowa to projekt organizowany przez fundację Studenckie Forum Business Centre Club. Dzięki organizowanemu przez nas wydarzeniu, pomagamy młodym ludziom stawiającym pierwsze kroki w karierze czy chcącym rozpocząć własny biznes. Dbamy o profesjonalne przygotowanie, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie i czuł się komfortowo. W tym roku Nasze wydarzenie będzie skupione na mądrym zarządzaniu własnym budżetem oraz inwestowaniu w nieruchomości.

Studenckie Forum Business Centre Club tworzą młodzi, ambitni i kreatywni ludzie. Misją naszej organizacji jest kształtowanie postaw przedsiębiorczości wśród młodych osób. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz mobilizujemy młodych ludzi, pokazując, że odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Owady to:

 

Najczęściej czytane