stat
Impreza już się odbyła

Intensywne AKA Warsztaty | Jazz Labs & Stretching Extreme | Summer Edition

Pragniesz szybkiego rozwoju. Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Taniec to twoja pasja ? Czy może chcesz się rozciągnąć do wymarzonych zakresów? Po raz kolejny ruszamy ze specjalnym programem intensywnych  warsztatów, na których osiągamy rezultaty miesięcznych treningów w  tydzień. Po niezwykłej zimowej edycji Intensywnych AKA Warsztatów przyszedł czas na kolejną odsłonę ! W nadchodzące wakacje 2019 odbędą się Intesywne AKA Warsztaty, Jazz Labs & Streching Extreme | Summer Edition. 

Dokładnie w dniach 01.07 - 05.07.2019, tradycyjnie, czeka na Was spora dawka pracy, ale też niezwykłego progresu. Podzieliliśmy cykl warsztatów na dwa bloki. Pierwszy z nich to JAZZ LABS, na których poznacie tak naprawdę; Czym jest taniec jazzowy. Co więcej, tym razem blok JAZZ LABS zostanie wzbogacony o zajęcia z TECHNIKI JAZZOWEJ, która jest elementarzem każdego tancerza! Drugi blok to STRETCHING EXTREME, czyli intensywny blok rozciągający i rozluźniający ciało. Szpagat w każdej płaszczyźnie, czemu nie?

JAZZ LABS
 
 Forma JAZZ LABS to cykl zajęć technicznych tańca jazzowego, na którym poznacie go od podszewki i będziecie mogli rozłożyć na czynniki pierwsze. Zyskacie cenną technikę, umiejętności oraz wiedzę. Nasz cykl zajęć został objęty różnymi odmianami tańca jazzowego, które mają swój własny niepowtarzalny charakter,  dlatego tym razem przygotowaliśmy 5 odmiennych classów. Wśród nich znajdziecie: Lyrical Jazz, Afro Jazz, Broadway Jazz, Modern Jazz oraz Undergroud.  W tej edycji blok JAZZ LABS jest wzbogacony dodatkowo o zajęcia z TECHINIKI JAZZOWEJ ! Od teraz na każdym z classów JAZZ CHOREO, będzie mogli poświęcić swoją uwagę tańczeniu choreografii, odczuwaniu emocji i skupieniu się na poprawie jakości ruchu.  Co oznacza, że umiejętności techniczne tj.: nauka/doskonalenie skoków, obrotów, piruetów, techniki floorwork i wiele więcej, będziecie doskonalić na zajęciach z TECHINKI JAZZOWEJ. Niezależnie czy dopiero zaczynasz, czy doskonalisz swoje umiejętności, czy chcesz potańczyć, czy rozwinąć się kierunkowo,  jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie.

STRETCHING EXTREME
 
Forma STRETCHING EXTREME to cykl codziennych intensywnych zajęć rozciągających, na których przez tydzień będziecie w stanie zrobić wielki krok do przodu w kierunku osiągnięcia wymarzonych zakresów i figur. Pomyślcie ... 1, 5 h zajęcia rozciągające poruszające różne części naszego ciała w inny sposób. Zajęcia rozciągające polegają na rozciąganiu mięśni, kształtują ich elastyczność, zwiększają ruchomość stawów oraz zmniejszają napięcie mięśniowe. Likwidują skurcze oraz poprawiają krążenie krwi, zapobiegają urazom, poprawiają koordynację i przygotowują mięśnie do wysiłku. Rozwijają świadomość własnego ciała, poprawiają samopoczucie, relaksują ciało i umysł. Są bardzo ważnymi zajęciami dodatkowymi dla tancerzy i sportowców. Stretching sprawia, że wiele elementów, których nie wykonujemy na innych codziennych treningach nagle stają się w zasięgu ręki i są możliwe do wykonania. Po naszych warsztatach nie tylko zwiększysz mobilność swojego ciała, ale również uzyskasz lepsze rezultaty w innych dziedzinach.

Po więcej informacji, pakiety cenowe i grafik sięgnij tutaj

http://akademiaartystyczna.com/intensywne-aka-warsztaty-jazz-labs-stretching-extreme-summer-edition/

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45-520 zł
* wysokość ceny zależny jest od wybranych pakietów zajęć

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Żołądź to owoc: