stat
Impreza już się odbyła

International Career Day 2019

International Career Day, targi pracy przeznaczone dla studentów zagranicznych i osób płynnie posługujących się językiem angielskim, odbędą się na Dziedzińcu im. Gabriela Fahrenheita w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej w czwartek, 17 stycznia w godzinach 10:00-15:00. Osoby biorące w nich udział zyskają okazję do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, skonsultowania swojego CV i wzięcia udziału w warsztatach.

Oko na Trójmiasto

gru 14

sobota, godz. 12:00, - 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
W gronie wystawców znajdą się takie firmy jak State Street Bank International, Refinitiv, Arla IT & Shared Services, Sescom S.A., Wipro IT Services Poland, Nokia Bydgoszcz Technology Center, Activ Meble Sp. z o.o., Activ Sp. z o.o., ActivYachts Sp. z o.o., L'Oréal Poland & Baltic, Belbal Sp. z o.o., VBW Engineering sp. z o.o., Gemalto Sp. z o.o., Intel Technology Poland, APTIV i inne.

W dniu targów o godzinie 12:00 w Gmachu Głównym PG (sala 300) będą mieć miejsce warsztaty "Perfect Your Pitch" prowadzone przez specjalistów ds. pozyskiwania talentów z L'Oréal Poland & Baltic HUB. Ich uczestnicy dowiedzą się jakie są kluczowe składniki dobrego wystąpienia i rozwiną swoje umiejętności prowadzenia prezentacji. Aby wziąć udział w warsztatach, należy wcześniej zarejestrować się tutaj.

Na International Career Day zapraszają Biuro Karier oraz Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej Politechniki Gdańskiej.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Gniazdowniki to ptaki: