• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

International Conference on Organic and Nanohybrid Functional Materials

International Conference on Organic and Nanohybrid Functional Materials (ICON FM) 2024 to pionierskie i unikatowe w skali światowej wydarzenie naukowo-technologiczne. Oprócz wzajemnych inspiracji oraz tworzenia i rozwijania multidyscyplinarnej współpracy międzynarodowej, ICON FM służy przesuwaniu granic poznania w kierunku syntezy projektowanych de novo molekuł i wielowymiarowych (od 1D do 3D) nanomateriałów. Z nadrzędnym celem wytwarzania wielofunkcjonalnych urządzeń oraz rozwiązań systemowych dla nowoczesnej elektroniki, energetyki i zrównoważonego rozwoju.

cze 17-18

poniedziałek - wtorek, godz. 9:00

Wstęp wolny

11 marca - 30 czerwca 2024, godz. 10:00

Wstęp wolny
Unikatowość konferencji podkreśla jej lokalizacja. Gdańsk to kolebka Solidarności, czyli wolnej, nowoczesnej i demokratycznej Polski oraz inspiracja przemian dla całej Europy Środkowo-Wschodniej. Z kolei Zamek w Malborku - miejsce uroczystej kolacji konferencji - to monumentalny kolaż średniowiecznych idei, architektury oraz wspaniałej, wielofunkcjonalnej inżynierii cywilnej i obronnej.

Podczas spotkania wybitni naukowcy, technolodzy i przedsiębiorcy podzielą się swoimi odkryciami, wynalazkami, doświadczeniami i poglądami na te dynamicznie rozwijające się obszary. Wspólnie będziemy odkrywać świat możliwości, jakie - najszerzej rozumiana - nowoczesna chemia materiałowa wnosi do przemysłu elektronicznego, energetycznego, medycznego i wielu innych.

Organizatorem ICON FM jest Politechnika Śląska w Gliwicach. ICON FM to kluczowy element europejskiego projektu ExCEED Era Chair pt. "Stworzenie i rozwój ERA Chair oraz Centrum Doskonałości w Elektronice Organicznej jako strategiczny punkt rozwoju nauki i innowacji w regionie śląskim i Polsce", realizowanego na Politechnice Śląskiej. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości objęła patronatem medialnym to wydarzenie.

To wydarzenie niewątpliwie dostarczy Państwu nie tylko wiedzy, ale i ogromnej dawki inspiracji!

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki, które od razu zdolne są do samodzielnego życia to:

 

Najczęściej czytane