• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Jak budować pozytywne relacje dzieci z jedzeniem

Zapraszamy na wykład na temat budowania pozytywnych relacji dzieci z jedzeniem prowadzony przez ekspertkę w dziedzinie terapii karmienia. Gdańsk, 29 listopada 2023 Drogie Mamy i Osoby zainteresowane tematyką karmienia dzieci!

mar 22

piątek, godz. 9:00 - 14:00

Wstęp wolny
maj 17-19

piątek - niedziela, godz. 17:00

Sitno 107/A
bilety 1300 zł
przedsprzedaż 1200 zł
16 grudnia 2023 roku (sobota) o godzinie 11:00, w siedzibie CHSPM przy ul. Jagiellońskiej 5A w Gdańsku, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, które zapowiada się niezwykle inspirująco. Wykład pt. "Niejadki? - Jak budować pozytywne relacje dzieci z jedzeniem?" poprowadzi renomowana ekspertka, Pani Marta Baj-Lieder.

Pani Marta Baj-Lieder to logopeda wczesnej interwencji, terapeutka karmienia, specjalistka w terapii integracji sensorycznej oraz miofunkcjonalnej. Z bogatym doświadczeniem jako międzynarodowa instruktorka Metody Butejki i terapeutka Metody ETTHNO, oraz jako wykładowczyni akademicka, Pani Marta od lat specjalizuje się w terapii karmienia dzieci, które napotykają trudności z jedzeniem.

Podczas tego wyjątkowego wykładu Pani Marta Baj-Lieder omówi skuteczne strategie radzenia sobie z sytuacją, gdy dzieci niechętnie, nie potrafią lub nie chcą jeść. Wykład skoncentruje się również na promowaniu zdrowszych nawyków żywieniowych u najmłodszych.

Informacje praktyczne dotyczące wydarzenia:

Data: 16 grudnia 2023 roku
Godzina: 11:00 - 13:30
Miejsce: CHSPM, ul. Jagiellońska 5A, Gdańsk
Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o rejestrację poprzez link. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć pod tym adresem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką karmienia dzieci do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, które obiecuje ciekawe i praktyczne spojrzenie na budowanie zdrowych relacji dzieci z jedzeniem.

Link do rejestracji, skrócony: https://tiny.pl/ck46z

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co to jest ewolucja?

 

Najczęściej czytane