• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jak doceniać siebie w roli liderki - w pracy i w rodzinie?

Zapraszamy mieszkanki Trójmiasta (Ukrainki, Polki i wszystkie chętne kobiety) na warsztaty "Jak doceniać siebie w roli liderki - w pracy i w rodzinie?" z Lidią Makowską w Centrum Dolna Brama 8.

lip 20

sobota, godz. 10:00

bilety 129 zł
ulgowy 99 zł
wrz 5

czwartek, godz. 18:00

bilety 450 zł
Czy widzisz siebie w roli liderki swojej rodziny? Albo grupy koleżanek, z którymi się spotykasz towarzysko? A może lubisz mieć wpływ na pracę swojego zawodowego zespołu? Albo - na słowa "kobiece przywództwo" - przychodzą ci do głowy tylko obrazy znanych polityczek, prezesek korporacji czy dyrektorek dużych instytucji? I myślisz sobie, że to nie dla mnie?

Cokolwiek pomyślisz, zapraszamy Cię do rozmowy, w formie warsztatowej, o kobiecym przywództwie. Wymienimy się refleksjami, czym różnią się kobiety liderki od mężczyzn liderów i jakie mamy z tego korzyści, dla obu płci. Co nam pomaga w mobilizowaniu siebie i innych do wspólnych działań- czyli byciu liderką, a co nas ogranicza? W jakich obszarach życia i pracy najchętniej się angażujemy w przywódczych rolach i co nam przynosi najwięcej satysfakcji?

A może po prostu potrzebujesz chwili dla Ciebie, by odetchnąć w gronie kobiet, zainspirować się i docenić w sobie odwagę i swoje dokonania? Zapraszamy Cię po MOC kobiet.

Sotkanie poprowadzi Lidia Makowska - przewodnicząca TAK Trójmiejskiej Akcji Kobiecej w Gdańsku, menadżerka z 25-letnim doświadczeniem pracy w kulturze i animacji społecznej w Polsce, Skandynawii i w Brukseli, certyfikowana trenerka praw człowieka, WenDo i empatycznej komunikacji.

O godzinie 19:00 Psycholożka Olena Pavlova zaprasza na warsztaty "Ciało-Umysł-Emocje" -
Harmonia między ciałem, umysłem a emocjami.
Zrozumienie tego prostego faktu pozwala nam naprawdę dbać o siebie i innych takich, jakimi jesteśmy, a nie takich, jakimi powinniśmy być.

Informacja o biletach

Wstęp darmowy i nie wymagamy rejestracji.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Węgiel kamienny jest skałą pochodzenia...?

 

Najczęściej czytane