stat
Wydarzenie już się odbyło

Jak nagrywać podcasty? Co jest potrzebne, by wystartować?

  • środa, 12 maja, godz. 14:00 - 16:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Chcesz zacząć "podcastować", ale nie wiesz jak? Pędzimy z pomocą!

cze 15

wtorek, godz. 17:00 - 19:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Podcast to idealna metoda dla wielozadaniowców! Z punktu widzenia odbiorcy to wyjątkowe źródło informacji. Dzięki podcastom mogą pogodzić szybki tryb życia ze słuchaniem interesujących treści w dowolnym miejscu i o każdej porze, podczas codziennych czynności, oszczędzając przy tym cenny czas. Nic dziwnego, że ich popularność ciągle rośnie, a słuchacze coraz chętniej sięgają po nagrania.

Dlatego warto wiedzieć, jak tworzyć podcasty i skutecznie wykorzystać ich potencjał.

Ale od czego zacząć podcastową przygodę? Oczywiście od podstaw! I o tym właśnie będzie ten warsztat, na który już dzisiaj Cię zapraszamy!

Celem warsztatu jest przekazanie ogólnej wiedzy na temat nagrywania i tworzenia podcastów oraz pomoc w stworzeniu Twojego mini-filmowego-studia.

Nasze spotkanie to propozycja dla osób, które są zainteresowane tworzeniem tego typy treści, a nie mają doświadczenia filmowego lub też mają je, ale chciałyby podnieść swoje kwalifikacje. Wszystko po to, by zdobyte podczas warsztatu informacje przyniosły efekt w postaci Twojego pierwszego materiału, który mamy nadzieję niebawem ujrzy światło dzienne

Prowadzący warsztat:
Jacek Kiejko reżyser, operator kamery, producent. Swoją przygodę z filmem zaczął w 2010 roku. Na początku swojej działalności specjalizował się w realizacji filmów modowych współpracując z wieloma markami oraz agencjami. Później wyjechał do Kanady, żeby rozwijać swoje umiejętności zawodowe. Po powrocie do Polski, już jako KJKFILM, zaczął produkować wideo na potrzeby kampanii ATL oraz Internetu. Obecnie pracuje dla agencji, domów mediowych oraz klientów bezpośrednich m.in.: ISPOT, BZWBK, Jim Beam, Stena Line, Nordea, Irena Eris, czy Chivas. Jacek skupia się głównie na działalności reklamowej. Na stałe jest związany z firmą Cyfrowe.pl, dla której produkuje treści video na YouTube.
Przejdziemy z Jackiem przez wszystkie etapy tworzenia podcastu od wybrania sprzętu, po nagranie, formę, obróbkę i publikację.

Dowiecie się:

co potrzebne jest do stworzenia podcastu;
jak najtańszym kosztem stworzyć profesjonalne warunki do nagrywania;
o czym należy pamiętać rozpoczynając przygodę z podcastingiem.
Ponadto Jacek podzieli się swoim doświadczeniem i powie nam:
jak skonfigurować studio domowe;
jaki sprzęt wybrać;
jak ustawić światło, czy kamerę;
jak nagrać, montować i wypromować materiał.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale należy się zarejestrować na naszej stronie: KLIK
Liczba miejsc ograniczona
Widzimy się online, 12 maja, o godz. 14:00-16:00
Po zarejestrowaniu otrzymasz link do spotkania.

Do zobaczenia!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Współpraca glona i grzyba w poroście to przykład:

 

Najczęściej czytane