• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jak napisać swoje pierwsze CV?

Dopiero wchodzisz do branży i brak Ci doświadczenia? A może jesteś juniorem i szukasz swojej zawodowej ścieżki, ale nie wiesz, jak przejść przez proces rekrutacyjny? Zapraszamy Cię na nowy cykl organizowany w ramach Programu Ambasadorskiego Just Join IT, który pomoże Ci dowiedzieć się między innymi: jak napisać CV, jak stworzyć portfolio bez komercyjnego doświadczenia oraz, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

mar 20

środa, godz. 10:00 - 15:30

Wstęp wolny
Nasze pierwsze spotkanie z serii Hania Rekrutuje, odbędzie się już 28.03 o godzinie 13:00 i będzie w pełni poświęcone kwestii stworzenia najlepszego, wyróżniającego się na tle innych kandydatów CV!

Poprowadzi je dla Was niezawodna Recruitment Specialist w Just Join IT i Rocket Jobs Hanna Cielebąk, która od studenckich lat zainteresowana obszarem związanym z zasobami ludzkimi. Mimo technicznego wykształcenia związanego z programowaniem zdecydowała się podążać za swoją pasją i rozwijać się w HR. Doskonale rozumie problemy, z którymi zmagają się studenci poszukujący swojej pierwszej pracy w branży IT i jest gotowa, by pomóc Wam przejść tą stresującą ścieżkę, jaką jest proces rekrutacyjny ale to nie wszystko! Podczas naszego spotkania Hania oceni nadesłane przez Was CV, powie, co warto w nich zmienić, by otrzymać wymarzoną pracę. Najwyżej ocenione CV, które wygrałoby według Hani rekrutację otrzyma gift od Just Join IT. Zajrzyjcie tutaj, by dowiedzieć się, w jaki sposób tego dokonać: https://haniarekrutuje.justjoin.it/

Informacja o biletach

Zarejestrujcie się już dziś na wydarzenie, korzystając z linka:
https://bit.ly/hania-rekrutuje

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Owady to:

 

Najczęściej czytane