• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Jak nowocześnie zarządzać szkołą - Konferencja dla dyrektorów

XV  Konferencja dla Dyrektorów Szkół Średnich Nowoczesne Zarządzanie Szkołą organizowana przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni odbędzie się w formule on-line 10 lutego 2022 roku. Wydarzenie jest dedykowane osobom zarządzającym szkołami i pedagogom. Zapraszamy.

Program konferencji obejmuje aktualne zagadnienia, z którymi borykają się dyrektorzy i osoby pracujące z młodzieżą w szkołach średnich, m.in. wypalenie zawodowe nauczycieli, zagrożenia w cyberprzestrzeni, nauczanie zrównoważonego rozwoju. Tematem konferencji będą również problemy jakie niesie ze zjawisko NEET (ang. not in employment, education or training), czyli młodych ludzi, którzy ani się nie uczą, ani nie przygotowują się do zawodu, np. na szkoleniach ani też nie pracują.
Wykłady i warsztaty poprowadzą wykładowcy WSAiB oraz eksperci z Gdyńskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Wydarzenie jest bezpłatne i dostępne dla kadry zarządzającej szkołami średnimi w całej Polsce.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie miasto jest siedzibą władz województwa Pomorskiego?