• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jedzenie - wróg czy przyjaciel?

Zapraszamy młodzież na cykl bezpłatnych warsztatów wokół tematu zaburzeń odżywiania dedykowany!

Czas dojrzewania to okres wielu zmian, w tym także tych związanych z ciałem. W lawinie obrazów spływających z mediów czasami łatwo jest się zagubić w dążeniu do "idealnego" wyglądu.
Zaburzenia odżywiania dotykają coraz większą ilość młodych ludzi. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę z zagrożeń związanych z niezdrowymi nawykami żywieniowymi i wiedzieć, jak radzić sobie z trudnościami w tym obszarze.

Podczas warsztatów:
porozmawiamy o tym, czym charakteryzują się zaburzenia odżywiania i obalimy mity z nimi związane,
nauczymy się rozpoznawać pierwsze niepokojące sygnały dotyczące zaburzeń odżywania i dowiemy się, jakie kroki podjąć, jeśli zauważymy je u siebie lub bliskich,
zastanowimy się, co kryje się pod hasłem "zdrowa relacja z jedzeniem" i jak taką relację możemy wspierać na co dzień.

Klaudia Nowakowska - psycholożka, edukatorka, trenerka. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Kurs Interwencji Kryzysowej w Instytucie Terapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu oraz liczne szkolenia z zakresu Terapii Akceptacji i Zaangażowania, na której mocno opiera swoją aktualną pracę. Aktualnie kształci się w zawodzie psychoterapeuty w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Doświadczenie zdobywała między innymi pracując z osobami z doświadczeniem kryzysu psychicznego w Centrum Samopomocy w Gdyni. Świadczy pomoc psychologiczną dla dorosłych i młodzieży, wspiera w kryzysach życiowych oraz poszukiwaniu sposobów na radzenie sobie z trudnymi emocjami. Prowadzi warsztaty z zakresu psychoedukacji, treningi umiejętności miękkich, a czasami także warsztaty teatralne ukierunkowane na samorozwój.

Projekt dofinansowano w ramach Gdańskiego Funduszu Młodzieżowego ze środków Miasta Gdańska.

Informacja o biletach

Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy:
https://app.evenea.pl/event/ciaocialo/

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Gniazdowniki to ptaki:

 

Najczęściej czytane