• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Jubileuszowa Konferencja Akademii Dobrej Edukacji

Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowej konferencji organizowanej z okazji jubileuszu 10-lecia Akademii Dobrej Edukacji w Gdańsku i Warszawie, której tematem przewodnim będzie "Rozwój edukacyjny a dobrostan ucznia, czyli o wyzwaniach współczesnej szkoły". To niezwykłe wydarzenie współorganizowane jest przez Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego. Konferencja odbędzie się na Wydziale Nauk Społecznych UG w dniu 19 września.

wrz 27

piątek, godz. 16:00 - 23:59

Gdańsk, Gdynia, Sopot
Wstęp wolny
Ten jubileuszowy rok jest okazją do podsumowania i refleksji nad drogą, jaką przeszliśmy jako Akademia Dobrej Edukacji, ale również nad rozwojem i przyszłością szeroko rozumianej polskiej szkoły. Pragniemy dzielić się naszym doświadczeniem, sukcesami i wizją przyszłości ze wszystkimi, którzy mają pasję do edukacji i chcą wpływać na jej rozwój. To wyjątkowa okazja do spotkania z wybitnymi ekspertami, pedagogami, naukowcami i entuzjastami edukacji zarówno ze środowisk szkolnych, społecznych, jak i również akademickich.

Podczas konferencji będzie możliwość m.in. wysłuchania prelekcji specjalistów z zakresu dydaktyki, psychologii, pedagogiki czy organizacji szkół. Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w panelu dyskusyjnym, w którym specjaliści, rodzice i uczniowie dyskutować będą na temat tego, czym w istocie jest "dobra szkoła". Wśród tematów, które poruszone zostaną podczas dyskusji pojawią się m.in. najnowsze trendy oraz innowacje w edukacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu, które będzie okazją do rozwoju, nawiązania nowych kontaktów oraz wspólnego celebrowania jubileuszu 10-lecia Akademii Dobrej Edukacji.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Chmury zbudowane są z:

 

Najczęściej czytane