stat
Wydarzenie już się odbyło

Klub Przedsiębiorczych Mam

Kochane, przed nami kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam. W jesienne listopadowe popołudnie spotkamy się z Dorota Wilk, którą wiele z Was może już znać z aktywności w środowisku młodych mam, również w Ciuciubabce.

paź 3

sobota, godz. 18:00

bilety 67 zł
Kup bilet
Kim jest Dorota? Czarodziejka, która rozjaśnia trudy macierzyństwa innym mamom. Mądra kobieta, promotorka karmienia piersią, twórczyni Grupy Wsparcia Laktacyjnego Mleczny Krąg Mocy, dzięki której dziesiątki Kobiet w Gdyni oddychają z ulgą, wiedząc, że nie muszą być perfekcyjna w swoim macierzyństwie. Z mądrością i empatią pokazuje im, jak czerpać z macierzyństwa wszystko, co najpiękniejsze, nie padając przy tym na twarz. W sercu ma harcerstwo i czynienie dobra innym.
Prywatnie mama dwóch cudnych córek i żona fantastycznego Sebastiana.

Przyjdźcie poznajcie historię Doroty

Klub Przedsiębiorczych Mam w Polsce działa od 2009 roku, w gdyńskiej kawiarni Ciuciubabka od 2016 roku.
Jest to projekt skierowany do kobiet, które chcą znaleźć sposób na połączenie swoich pasji, pracy i macierzyństwa lub szukają wymarzonej pracy. Dzięki Klubowi mamy zyskują motywację, wsparcie oraz kontakty, zaczynają realizować swoje cele, zakładają firmy i realizują swoje projekty.

Informacja o biletach

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona, więc obowiązują zapisy  https://mailchi.mp/klubprzedsiebiorczychmam/gdynia

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Fauna to: