stat
Wydarzenie już się odbyło

Klub Przedsiębiorczych Mam

Kochane, przed nami kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam. W jesienne listopadowe popołudnie spotkamy się z Dorota Wilk, którą wiele z Was może już znać z aktywności w środowisku młodych mam, również w Ciuciubabce.

Kim jest Dorota? Czarodziejka, która rozjaśnia trudy macierzyństwa innym mamom. Mądra kobieta, promotorka karmienia piersią, twórczyni Grupy Wsparcia Laktacyjnego Mleczny Krąg Mocy, dzięki której dziesiątki Kobiet w Gdyni oddychają z ulgą, wiedząc, że nie muszą być perfekcyjna w swoim macierzyństwie. Z mądrością i empatią pokazuje im, jak czerpać z macierzyństwa wszystko, co najpiękniejsze, nie padając przy tym na twarz. W sercu ma harcerstwo i czynienie dobra innym.
Prywatnie mama dwóch cudnych córek i żona fantastycznego Sebastiana.

Przyjdźcie poznajcie historię Doroty

Klub Przedsiębiorczych Mam w Polsce działa od 2009 roku, w gdyńskiej kawiarni Ciuciubabka od 2016 roku.
Jest to projekt skierowany do kobiet, które chcą znaleźć sposób na połączenie swoich pasji, pracy i macierzyństwa lub szukają wymarzonej pracy. Dzięki Klubowi mamy zyskują motywację, wsparcie oraz kontakty, zaczynają realizować swoje cele, zakładają firmy i realizują swoje projekty.

Informacja o biletach

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona, więc obowiązują zapisy  https://mailchi.mp/klubprzedsiebiorczychmam/gdynia

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

W jakiej gdańskiej dzielnicy znajduje się najwięcej pomników przyrody?