• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Kobieta #WIEM

To niezwykłe spotkanie. Spotkanie, które pozwoli dowiedzieć się więcej, podnieść kompetencje finansowe i społeczne. Da narzędzia, które pomogą w budowaniu swojej niezależności. A żeby być niezależną, trzeba wiedzieć więcej. Wspieramy Kobiety w transformacji! Na tym spotkaniu nie może zabraknąć żadnej przedsiębiorczej, świadomej kobiety.

sty'25 17

piątek

Gdańsk,
bilety 269 - 947 zł
 
Zapraszamy na wyjątkowe Kobieta #WIEM
KIEDY? 30 maja 2019 r. w godzinach 17:00-19:00
GDZIE? w samym centrum Gdańska, pięknej Sali hotelu BONUM (ul. Sieroca 3)
 
Biznes Kocha Kobiety & Credit Agricole zaprasza.
Specjalnie dla naszych uczestniczek wystąpią fachowcy, którzy podzielą się swoją cenną wiedzą.
Stworzymy warunki sprzyjające zapoznaniu się i zacieśnianiu nowych relacji.
 
AGENDA SPOTKANIA
# PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO, ALE... Jak wydawać mądrze i unikać pułapek finansowych? Praktyczny poradnik dla kobiet, które chcą zadbać o swoje finanse. Aleksandra Szczęsna
Sprawdzone pomysły, jak wydawać mądrze, jak dobrze żyć teraz i zabezpieczyć się na przyszłość. Proste sposoby na zapewnienie dobrej sytuacji finansowej.
 
# JAK kobieta może zabezpieczyć swoje finanse w przypadku śmierci małżonka lub rozwodu? Małgorzata Suchecka, radca prawny.
Dlaczego warto mieć swoje pieniądze na swoim rachunku, dlaczego warto inwestować i oszczędzać chociażby minimalne kwoty oraz pomyśleć o ubezpieczeniu na życie i testamencie. Jakie są konsekwencje rozwodu, a w szczególności co oznacza rozdzielność majątkowa, jak to jest z kupowaniem nieruchomości tylko na jednego małżonka, z posiadaniem tylko jednego konta, wyjaśnimy również czy żonie, która nie pracowała, po rozwodzie należy się połowa majątku.
 
# ILE dzisiaj kosztuje pieniądz i dlaczego tylko tyle? Aktualna sytuacja na rynku finansowym na świecie. Tomasz Borkowski
Gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy czyli czego możemy oczekiwać od instytucji  finansowych, produktów finansowych i szeroko pojętego rynku inwestycyjnego. Jak to, co aktualnie dzieje się na rynku ma wpływ na dostępne rozwiązania, produkty i na konsumentów.
 
# JAK zarządzać emocjami i co warto o nich wiedzieć? Łarysa Wujcik, psycholog
Emocje. Ważne są wszystkie. Dzięki nim potrafimy się bronić, cieszyć, kochać, mieć poczucie bezpieczeństwa. Pomagają przetrwać i znaleźć sens. Życie emocjonalne jest dziedziną, którą można podobnie jak pisanie czy fizykę, opanować (lepiej lub gorzej). Ważne jest, by zrozumieć jak i dlaczego powstają a potem zaakceptować, bo wypieranie smutku i "strategie sukcesu" to nie jest dobry pomysł na radzenia sobie z nimi.
 
 
PRELEGENCI:
ALEKSANDRA SZCZĘSNA - posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w finansach, z bankowością związana od 19 lat. Obecnie Dyrektor Oddziału Credit Agricole w Gdańsku - banku, którego misją jest, aby Klienci, Pracownicy i Partnerzy czuli się jak u siebie.

Interesuje się praktycznym podejściem do finansów, a zwłaszcza tym jak skomplikowane procedury- przekładać na ludzki język oraz jak bankowe produkty i rozwiązania wykorzystać w życiu codziennym, by było nam łatwiej i przyjemniej. W wolnych chwilach spędza czas z nieletnim specjalistą od dinozaurów i zwierząt podwodnych, pokazuje mu świat podczas podróży krótkich i dłuższych, a w domu z upodobaniem zgłębia tajniki zdrowej  kuchni. Podobno z sukcesami.

MAŁGORZATA SUCHECKA - radca prawny, absolwentka Wyższej Szkoły Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych w Gdyni, kierunek Prawo, Università degli Studi di Firenze, Giurisprudenza, a także podyplomowych studiów Prawa Podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim.

Od 2007 r. związana z kancelariami prawniczymi, a od 2009 r. członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku, wpisana na listę radców prawnych pod numerem Gd/2577. W swojej działalności zawodowej koncentruje się na kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, również zagranicznych. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz językiem włoskim i rosyjskim w stopniu średniozaawansowanym. Prywatnie miłośniczka sportu, w szczególności narciarstwa oraz Kite, a także pasjonatka podróży.

ŁARYSA WUJCIK -  psycholog biznesu, absolwentka Uniwersytetu SWPS. Przeprowadziła wiele badań dotyczących motywacji i prokrastynacji. Przez wiele lat prowadziła szkolenia dla pracowników korporacji z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, komunikacji oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych.

Od 2012 prowadzi Fundację Ad Fontes, a od 2016 roku Biznes Kocha Kobiety - markę, która wspiera kobiety w rozwijaniu kompetencji zawodowych. Prowadzi autorskie warsztaty z zakresu komunikacji, poczucia własnej wartości oraz emocji. Stworzyła Szkolenie Profesjonalna Opieka nad Dzieckiem. Napisała poradnik dla rodziców "Jak bum cyk, cyk! Zabawa uczy". Prywatnie fanka jogi i badmintona (na którego nie ma czasu).

TOMASZ BORKOWSKI - od wielu lat związany z rynkiem finansowym, a także z branżą telekomunikacyjną. Od 2013 roku  uczestniczył w budowaniu i wprowadzaniu na rynek Amundi Polska TFI S.A, a od 2007 roku związany z grupą kapitałową Credit Agricole. Aktualnie Makroregionalny Dyrektor Sprzedaży, odpowiada za zachodnio-południową część kraju. Prywatnie: żona, syn, córka, kot (zachowana kolejność).

Człowiek wielu zainteresowań:  każdą wolną chwilę spędza na rowerze, nartach, motocyklu, kitesurfingu, crossfitcie, biegając. W  bardzo aktywny sposób stara się poznawać dziwne i mało znane miejsca i kultury. Póki co zakochany w Hiszpanii poszukuje  jeszcze fajniejszego miejsca na ziemi.

Informacja o biletach


Obowiązują zapisy u organizatora
Liczba miejsc ograniczona

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Które z wymienionych poniżej miast ma największą powierzchnię?

 

Najczęściej czytane