stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Konferencja Edukacja w akcji: KreAktywna szkoła

Kreatywność nigdy nie była tak ważna jak w obecnych czasach! Co zrobić by szkoła odpowiadała na wyzwania przyszłości, a proces edukacyjny był dla uczniów wciągającym doświadczeniem, dzięki któremu nauczą się poszukiwać niestandardowych rozwiązań? W ramach konferencji "Edukacja w akcji: KreAktywna szkoła" porozmawiamy o najnowszych trendach edukacyjnych, które pomagają dzieciom i młodzieży w poszukiwaniu kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań.

bilety 29-59 zł
bilety 100-800 zł


PROGRAM

Podczas wydarzenia nauczyciele będą mieli okazję wziąć udział w wykładach, podczas których dowiedzą się jakie warunki trzeba spełnić, żeby umożliwić uczniom kreatywne działanie , jak budować innowacyjne zespoły uczniowskie oraz jak pobudzać uczniowski mózg "bez użycia prądu".

W ramach części warsztatowej nauczyciele będą mieli okazję doświadczyć metody, jaką pracował z zespołem Walt Disney, poznają technologiczny niezbędnik kreAktywnego nauczyciela, dowiedzą się jak wykorzystać w edukacji myślenie pytajne, kombinatoryjne i transformacyjne, czym jest stosowany w zespołach IT Scrum oraz jak polecieć z uczniami w kosmos.

Uczestnicy zostaną również zaproszeni do przyszłości, gdzie będą mieli za zadanie odbudować naszą cywilizację od nowa dzięki ekscytującej grze z elementami Virtual Reality.

Całość wydarzenia zostanie zwieńczona spektaklem zrealizowanym metodą teatru forum, podczas którego odważni widzowie będą mogli wcielić w rolę głównego bohatera, by zaproponować alternatywne rozwiązanie problemu cyberprzemocy.

Szczegóły na https://edukacjawakcji.pl/
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Jakie jest największe bogactwo naturalne Pomorza?