• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Konferencja Farmacji Szpitalnej

Zapraszamy Państwa na Konferencję Farmacji Szpitalnej. Wydarzenie odbędzie się 10 czerwca w godzinach 10:00 - 15:30 na wydziale Farmaceutycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Całość jest częścią cyklu spotkań z programu "Przyszłość Farmaceuty" skupiającego się na pokazaniu różnorodnych miejsc pracy po studiach farmaceutycznych.

Konferencja ma na celu przybliżenie ścieżek rozwoju zawodowego, jakimi są farmacja szpitalna oraz badania kliniczne. Chcielibyśmy pokazać, że praca farmaceuty nie musi być powiązana z pracą w aptece ogólnodostępnej. Dodatkowo pragniemy podkreślić jak istotnym miejscem jest apteka szpitalna oraz jak ważne zadania wykonują jej pracownicy.

Spotkanie to jest skierowane do szerokiej grupy odbiorców. Pragniemy zachęcić do udziału studentów farmacji, ale też osoby zastanawiające się nad podjęciem studiów na tym kierunku w tym uczniów liceów i innych szkół ponadpodstawowych. Będzie to świetna okazja aby przekonać się, jaka ścieżka zawodowa może czekać po uzyskania tytułu magistra farmacji. Dodatkowo chcemy zachęcić do udziału przedstawicieli innych zawodów medycznych ciekawych, czym farmaceuci zajmują się w szpitalach oraz w jakich dziedzinach ich wiedza może być przydatna celem zapewnienia kompleksowej opieki nad pacjentem.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia "Konferencja Farmacji Szpitalnej" na Facebook'u gdzie znajdują się wszystkie informacje, w tym prelegenci i partnerzy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
paź 10-12

wtorek - czwartek

Gdańsk,
bilety 90 zł
przedsprzedaż 45 - 70 zł

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Żołądź to owoc: