• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Konferencja Larpowa KoLa

Konferencja Larpowa jest przestrzenią do dyskusji i wymiany doświadczeń: autorów_ek, producentów_ek oraz osób prowadzących i grających w larpy. To wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o dojrzałych twórcach, ale i tych, którzy debiut mają dopiero przed sobą.

sty'25 17

piątek

Gdańsk,
bilety 269 - 947 zł
Na główną nitkę programu składają się piętnastominutowe wystąpienia w stylu konferencji TED, uzupełnione o debaty i panele dyskusyjne. Zebraliśmy je w 10 dwugodzinnych bloków tematycznych.

Bloki o zastosowaniu gier:
1. Larpy w edukacji
2. Larpy w biznesie i kulturze
Bloki o larpopisaniu:
3. Larp to świat
4. Larp to opowieść
Bloki o produkcji larpowej
5. Larp to rzeczywistość
6. Larp to projekt
Bloki o prowadzeniu larpów
7. Larp to gra
8. Larp to proces
Bloki o scenie larpowej
9. Larp to społeczność
10. Larp to wydarzenie

Ponadto w programie znajdą się czterdziestominutowe, moderowane dyskusje na ważne i aktualne tematy oraz kilkugodzinne warsztaty o praktycznym charakterze.

Historia konferencji
Pierwsza edycja KoLi odbyła się w 2012 roku we Wrocławiu. Od tamtej pory spotykaliśmy się też w Katowicach, Warszawie i Lublinie. W Gdyni konferencja zagości już trzeci raz. Pierwsza gdyńska edycja odbyła się w 2014, a druga (w formule online) w 2022 roku. Jest nam niezmiernie miło, że po 3 latach przerwy spotkamy się na żywo!

Miejsce
Tegoroczna Konferencja Larpowa odbędzie się w Konsulacie Kultury, który jest siedzibą Gdyńskiego Centrum Kultury. Wszystkie wystąpienia prelegentów będą streamowane na żywo na kanale Konferencji Larpowej w serwisie YouTube.

KoLa 2023 jest wydarzeniem bezpłatnym z obowiązkową rejestracją Uczestników_czek.
Dowiedz się więcej na stronie konferencji.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Żuraw w Gdańsku to:

 

Najczęściej czytane