Wydarzenie

stat

Konferencja Naukowa Media-Biznes-Kultura

UWAGA! Wydarzenie już się odbyło

data:
12 - 13 października 2017
miejsce:

Europejskie Centrum Solidarności  mapa

adres:
Gdańsk, pl. Solidarności 1
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Międzynarodowa Konferencja Naukowa Media-Biznes-Kultura. Pomorze 2017, organizowana przez Uniwersytet Gdański, to cykliczne spotkania naukowców, ludzi mediów, kultury, przedstawicieli biznesu, specjalistów PR, studentów i doktorantów.W kręgu zainteresowania uczestników jest problematyka mediów, ich związki, przemiany oraz oddziaływanie na biznes, język, kulturę i społeczeństwo. Wielość i różnorodność spojrzeń na funkcję mediów sprawia, że Konferencja jest forum wymiany doświadczeń, opinii i poglądów w bardzo wielu obszarach, takich jak media a rynek, media w życiu społecznym, kulturze i polityce, język mediów, etyka i prawo mediów.

W ramach Konferencji odbywają się sesje plenarne oraz obrady w czterech sekcjach tematycznych: etyka słowa w życiu publicznym, media a rynek, media w społeczeństwie i kulturze oraz media w polityce. Odbędą się także panele naukowe dla studentów i doktorantów, w czasie których młodzi badacze będą mówić między innymi o manipulacji w mediach, nowych mediach i ich wpływie na życie społeczne oraz etyce dziennikarskiej.

Praktyczne aspekty współczesnego dziennikarstwa i zawodów związanych z mediami zostaną zaprezentowane w czasie dwóch otwartych paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów z całej Polski, szczególnie licznie z Pomorza. Tegoroczne panele dyskusyjne dotyczyć będą kryzysów komunikacyjnych w organizacjach (dla uczestników dobędzie się także praktyczny warsztat) oraz roli i funkcji CSR.

Zaplanowano wydanie pokonferencyjnej publikacji, a najlepsze teksty studentów i doktorantów zostaną opublikowane w czasopiśmie naukowym Uniwersytetu Gdańskiego "Progress"

Czas: 12-13 października 2017

Miejsce: Europejskie Centrum Solidarności (pl. Solidarności 1, Gdańsk) Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Bażyńskiego 4, Gdańsk)

Informacje: http://www.mediabizneskultura.ug.edu.pl/
LinkedinLocal Gdańsk
wrz 13

czwartek, godz. 18:00

Wstęp wolny
Mindfulness - Spotkanie z uważnością
wrz 14

piątek, godz. 20:45 - 22:15

bilety 60 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Głowica w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym to: