Wydarzenie

Konferencja Technologiczna Lenovo

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
29 marca 2017 (środa)
godzina:
9:30 - 16:00
miejsce:

Focus Hotel  mapa

adres:
Gdańsk, Nad Stawem 5
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Zapraszamy na kolejną Konferencję Technologiczną Lenovo, która w tym roku odbędzie się w 29 marca w Focus Hotel Premium Gdańsk. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją wiedzę na temat rozwiązań technologicznych dla biznesu, wymienić doświadczenia z ekspertami czy zapoznać się z absolutnymi nowościami.Konferencja rozpocznie się od prezentacji produktów Lenovo - nowości z rodziny ThinkPad, opartych o platformę Kabylake. Będzie można sprawdzić możliwości m.in. prestiżowego, biznesowego ultrabooka ThinkPad X1 Carbon 5 generacji. Lenovo przygotowało także rozwiązania mobilne: smartfony Moto Z i Moto Z Style z modułami Moto Mods: głośnikiem, dodatkową baterią, obiektywem fotograficznym oraz projektorem, tablety z nowej serii TAB4, a także Yoga TAB Pro oraz innowacyjne urządzenia 2w1: Yoga Book, MIIX-510 i MIIX-720.

Nie zabraknie rozwiązań Microsoft, w szczególności usługi Office 365, dostępnej w chmurze, łączącej znane aplikacje, gwarantującej nieograniczony dostęp do szeregu narzędzi, które do tej pory były dostępne wyłącznie dla dużych firm i korporacji.

Zostanie zaprezentowany także autorski produkt Netz Data - spółki córki firmy Netz - Spektrum. Spektrum to nowoczesny system elektronicznego obiegu dokumentów, wspomagający zarządzanie informacją w przedsiębiorstwie z każdego miejsca na świecie.

Przyjdź na Konferencję i dowiedz się jak przenieść swoją firmę na wyższy poziom!

Wstęp bezpłatny! Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza: www.netz.pl/konferencja/
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Jak możesz chronić środowisko w codziennym życiu: