stat
Wydarzenie już się odbyło

Konferencja okolicznościowa z okazji 5-lecia działalności Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku

Centrum Rozwoju Talentów to unikatowe miejsce, stworzone w 2016 r. z inicjatywy Dyrektora Gdańskiego Urzędu Pracy - Rolanda Budnika. Z okazji 5-lecia działalności Centrum przygotowało wyjątkową, jubileuszową konferencję online z Mistrzowskimi Talentami w roli głównej. Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca.

wrz 2-3

czwartek - piątek

Sopot,
bilety 2421 - 2781 zł
wrz 24-26

piątek - niedziela, godz. 09:00

Centrum Rozwoju Talentów - odkryj i lepiej wykorzystaj swoje mocne strony!
To jedyna w Polsce jednostka Urzędu Pracy dedykowana bezpłatnym działaniom z zakresu poznawania i badania talentów. Otwarcie Centrum Rozwoju Talentów odbyło się 17 czerwca 2016 r. Od tego czasu CRT stało się miejscem otwartym dla wszystkich - niezależnie od wieku, statusu na rynku pracy czy miejsca zamieszkania. Wraz z rosnącą popularnością poradnictwa zawodowego Centrum wpisało się na stałe w świadomość mieszkańców. Przez cały okres działalności z porad indywidualnych z doradcami zawodowymi w Centrum skorzystało 7 921 osób, a w warsztatach wzięło udział 16 857 uczestników. Nasza oferta to także spotkania z utalentowanymi i lubianymi "Talentami w roli głównej", wycieczki zawodoznawcze do pracodawców, spotkania ze specjalistami i wiele innych okolicznościowych eventów. We wszystkich tych wydarzeniach wzięło udział 28 234 osób - każdy ten kontakt to o jeden odkryty lub wzmocniony talent więcej!

Forum online: Mistrzowskie Talenty
Za pośrednictwem "Mistrzowskich Talentów" Centrum chce przedstawić żywe przykłady na to, że niezależnie od rzeczywistości w jakiej żyjemy, warto postawić na talenty. Do odpowiedzi na pytanie dlaczego to właśnie mocne strony są siłą napędową sukcesu, zaproszeni zostali wyjątkowi i utalentowani goście. Wskażą, co jest szczególnie ważne w rozwijaniu talentów, które bez względu na miejsce, czas i warunki jakie nas spotykają, pozostają trwałe i niezmienne. To one są nieograniczonym źródłem wewnętrznej motywacji i kluczem do sukcesu.

Andrzej Bargiel, Miłosz Brzeziński, Renata Gut oraz Marcin Prokop - to oni pomogą nam dowieść siły talentów w życiu każdego z nas i inspirując do zmian, pokażą jak wiele zależy od nas samych!

Program
Program


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia:

Zapraszamy do zapoznania się z programem oraz sylwetkami naszych prelegentów. Świętuj 5-lecie Centrum Rozwoju Talentów w mistrzowskim towarzystwie!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Żuraw w Gdańsku to:

 

Najczęściej czytane