stat
Wydarzenie już się odbyło

Kongres regionalny Świadków Jehowy 2019 (8 opinii)

W dniach 9-11 sierpnia Gdańsk będzie gospodarzem jednego z wielu kongresów w roku 2019, które odbędą się na sześciu kontynentach w ponad 200 krajach i w przeszło 400 językach. W maju tego roku Świadkowie Jehowy rozpoczęli ogólnoświatową serię trzydniowych kongresów pod hasłem Miłość nigdy nie zawodzi. Spodziewana liczba obecnych na Stadionie Energa Gdańsk to 18 000 osób.

lut 25-27

piątek - niedziela, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 60 zł
przedsprzedaż 50 zł
Pewne punkt programu w Gdańsku będą transmitowane z większego kongresu międzynarodowego odbywającego się w Warszawie. Na ten kongres międzynarodowy przybędzie łącznie jakieś 7 000 zagranicznych delegatów z 35 krajów. Na gospodarzy takich kongresów międzynarodowych wybrano 22 większe miasta w 18 krajach na świecie. Łącznie jakieś 140 000 delegatów z różnych krajów wybierze się w podróż, by uczestniczyć w tych większych zgromadzeniach.

Wydarzenie to unaoczni pozytywny wpływ miłości, która łączy ludzi z różnych środowisk mówi Artur Królikowski, lokalny przedstawiciel Świadków Jehowy. Miejscowi Świadkowie Jehowy będą mieli okazję cieszyć się towarzystwem swoich współwyznawców, a przy okazji tego wydarzenia, przybywający goście będą nocować w gdańskich hotelach, odwiedzą wiele lokalnych kawiarni, restauracji oraz popularnych atrakcji turystycznych.

Daty i miejsca tych kongresów oraz program można znaleźć w ich oficjalnym serwisie internetowym www.jw.org

Opinie (8) 10 zablokowanych

 • Siper

  Ok

  • 11 4

 • Piękne wydarzenie

  • 10 5

 • Były misjonarz na Białorusi i Rosji. (1)

  Mój Tylko Duch Święty może odsłonić prawdę z Pisma Świętego. Szatan wam zaslepia umysły waszymi przywódcami religijnymi którzy udają sług sprawiedliwości, ale służą interesom diabła.
  2 Kor 11, 14: I nic dziwnego. sam bowiem szatan podaję się za anioła światłości .
  2 Kor 11, 15: Nic przeto wielkiego, że i jego słudzy podszywają się pod sprawiedliwość . ale skończą według swoich uczynków.
  2 Kor 4, 3: A jeśli nawet ewangelia nasza jest ukryta , to tylko DLA tych , którzy idą na idą na zatracenie,
  2 Kor 4, 4: dla niewiernych, których umysły zaślepił bóg tego świata, aby nie olśnił ich blask ewangelii chwały Chrystusa, który jest obrazem Boga.
  Mt 15, 14: Zostawcie ich! To są ślepi przewodnicy ślepych. lecz jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną.
  pokolenie które miało nie przeminąć, to pokolenie, ludzie, faryzeusze świadomie sprzeciwiający się chrystusowi, prawdzie ze slowa bożego. chrystus jeszcze nie przeszedł, dopiero przybędzie i to pokolenie niegodziwe tego doczeka, pokoleniem tym jest między innymi ciało kierownicze, papież, i inni przywódcy religijni którzy prowadzą za sobą ludzi.
  Odstepcami są wszyscy którzy nie trzymają się całej prawdy ze słowa bożego, nie trzymają się ściśle nauk Chrystusa i nie żyją zgodnie z nimi.
  J 6, 43: Jeszu rzekł im w odpowiedzi: nie szemrajcie między sobą!
  J 6, 44: nikt nie może przyjść do mnie , jeżeli go nie pociągnie ojciec, który Mnie posłał; Ja zaś wskrzeszę go w dniu ostatecznym.
  J 6, 45: Napisane jest u Proroków: Oni wszyscy będą uczniami Boga. każdy, kto od ojca usłyszał i nauczył się, przyjdzie do mnie.
  J 6, 65: Rzekł więc: Oto dlaczego wam powiedziałem: nikt nie może przyjść do mnie , jeżeli mu to nie zostało dane przez ojca .
  J 5, 39: badacie pisma , ponieważ sądzicie, że w nich zawarte jest życie wieczne : to one właśnie dają o Mnie świadectwo.
  J 5, 40: A przecież nie chcecie przyjść do mnie , aby mieć życie.
  J 5, 41: Nie odbieram chwały od ludzi,
  J 5, 42: ale wiem o was, że nie macie w sobie miłości boga .

  • 3 8

  • Mat 24:9
   9 Ludzie będą was prześladować i zabijać, i z powodu mojego imienia wszystkie narody będą pałać do was nienawiścią

   • 0 0

 • Pozytywnie

  Ciekawy i budujący program. Oparty na Biblii. Warto skorzystać. Zobaczyć jak niedoskonałym ludziom udaje się w praktyce stosować zasady biblijne i miłość do bliźnich. Ponad podziałami na tle nanarodowościowym , społecznym i kulturowym .Warto sprawdzić u źródła i nie opierać się na niesprawdzonych internetowych pseudorewelacjach.

  • 11 6

 • (1)

  Miłość nigdy nie zawodzi.....tak sie składa że znam dużo wyznawców tej religi (w pracy,sasiedzi),nawet moj bratanek dał sobie zabetonować mózg tymi herezjami.Jak słysze te ich słowa typu nasi "bracia" "znajomi" to mnie skreca,spytałem sie kiedys bratanka jak to jest ze jak zostaniesz wykluczony z tej "wiary"to nagle te same osoby co do jednego przestaja cie witac na ulicy,udaja ze Cie nie widza itp...Mało tego odwracaja sie od swoich prawdziwych rodzin,bo to sa "ludzie ze świata"takiego dokładnie okreslenia uzywaja.Więc to jest ta super wiara?,gdzie tak ja k juz to pisałem że syn zrywa kontakty ze swoim ojcem bo jest innej wiary.Duzo ludzi oddeszlo by,ale sie boja ze nagle ten cudowny swiat widziany przez rózowe okulary by prysł jak banka mydlana.

  • 8 9

  • Niestety miłości w tej sektokorporacji nie ma . Wystarczy że przejrzysz na oczy i odejdziesz z tej sekty. tracisz wszystkich . Przykro patrzeć jak siostra do rodzonego brata się nie odzywa . Pan Jezus tak nie nauczał nie ma tam Boga , wmówili tym ludzim że służą Bogu cwany sposób na darmowych pracowników.

   • 0 0

 • Fakty

  Polecam stronę Piotra Andryszczaka specjalisty w tym temacie albo forum ,,świadkowie jehowy w Polsce,, naprawdę masa informacji

  • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Lis spokrewniony jest z:

 

Najczęściej czytane