stat
Wydarzenie już się odbyło

Kongres regionalny Świadków Jehowy 2019 (8 opinii)

W dniach 9-11 sierpnia Gdańsk będzie gospodarzem jednego z wielu kongresów w roku 2019, które odbędą się na sześciu kontynentach w ponad 200 krajach i w przeszło 400 językach. W maju tego roku Świadkowie Jehowy rozpoczęli ogólnoświatową serię trzydniowych kongresów pod hasłem Miłość nigdy nie zawodzi. Spodziewana liczba obecnych na Stadionie Energa Gdańsk to 18 000 osób.

wrz 4-7

piątek - poniedziałek, godz. 10:00

Gdańsk

2 - 13 sierpnia 2021, godz. 09:00

Wyspa Sobieszewska
bilety 700 zł
Pewne punkt programu w Gdańsku będą transmitowane z większego kongresu międzynarodowego odbywającego się w Warszawie. Na ten kongres międzynarodowy przybędzie łącznie jakieś 7 000 zagranicznych delegatów z 35 krajów. Na gospodarzy takich kongresów międzynarodowych wybrano 22 większe miasta w 18 krajach na świecie. Łącznie jakieś 140 000 delegatów z różnych krajów wybierze się w podróż, by uczestniczyć w tych większych zgromadzeniach.

Wydarzenie to unaoczni pozytywny wpływ miłości, która łączy ludzi z różnych środowisk mówi Artur Królikowski, lokalny przedstawiciel Świadków Jehowy. Miejscowi Świadkowie Jehowy będą mieli okazję cieszyć się towarzystwem swoich współwyznawców, a przy okazji tego wydarzenia, przybywający goście będą nocować w gdańskich hotelach, odwiedzą wiele lokalnych kawiarni, restauracji oraz popularnych atrakcji turystycznych.

Daty i miejsca tych kongresów oraz program można znaleźć w ich oficjalnym serwisie internetowym www.jw.org

Opinie (8) 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Źródła energii odnawialnej to: