stat
Wydarzenie już się odbyło

Kręgi na wodzie-widzę, rozumiem, działam.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Gdyńskie Centrum Aktywności Rodziny serdecznie zapraszają na wydarzenie on-line: "Kręgi na wodzie widzę, rozumiem, działam", organizowane w ramach Światowego Dnia Przeciwdziałania Samobójstwom.

Konferencja będzie miała charakter edukacyjno-informacyjny, którego celem jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie problemu suicydalnego oraz jego wpływu na funkcjonowanie otoczenia, bliskich i rodziny osób dokonujących prób samobójczych, także tych skutecznych. Podczas wydarzenia odbędzie się moderowana dyskusja między Edytą Sinacką-Kubik (MOPS Gdynia, Uniwersytet Gdański) i Bartoszem Karcz (Uniwersytet SWPS, Centrum Terapii Depresji) pod tytułem "Rozmowy wokół samobójstwa - działania, myśli i uczucia bliskich i otoczenia". Moderatorem spotkania będzie Piotr Harhaj (Centrum Samopomocy), natomiast głosem publiczności będzie Agata Cichoń-Chojnacka (specjalista psychiatra dzieci i młodzieży, kierownik GCDiT FASD). Konferencja będzie również doskonałą okazją do przybliżenia projektu skierowanego do Gdynian, którzy stanęli w obliczu tragedii jaką jest śmierć samobójcza lub próba samobójcza w rodzinie. W trakcie konferencji specjaliści będą rozmawiać o samobójstwie w ujęciu traumatycznego zdarzenia, które pozostawia po sobie niezrozumienie, żałobę i smutek podobnie jak rzucony w wodę kamień pozostawia po sobie rozchodzące się kręgi. Projekt Kręgi na wodzie widzę, rozumiem, działam przybliżą Barbara Szymoniak-Wawrzyk oraz Anna Andrzejewska-Cioch, koordynatorki projektu.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jaka rzeźba terenu przeważa w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?