stat
Impreza już się odbyła

Las w słoiku

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkich 7 marca w godzinach od 13:00 do 18:00 do Galerii Rumia na warsztaty "las w słoiku".

kwi 19

niedziela, godz. 10:00, 11:30

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Tego dnia każdy będzie mógł wyczarować swój własny ogród zamknięty w szkle i zabrać go do domu lub podarować ukochanej osobie.

Warsztaty składają się z dwóch części, teoretycznej oraz praktycznej. W części teoretycznej dowiemy się o różnych ciekawych i mało znanych technikach uprawy roślin w szklanych naczyniach. Poznamy tajniki uprawy oraz prześledzimy etapy powstawania ekosystemów zamkniętych w szkle. Porozmawiamy o roślinach tropikalnych, ale również o tych rodzimych.

W części praktycznej skorzystamy z przygotowanych materiałów takich jak: narzędzia, rośliny, naczynia, podłoże, detale dekoracyjne oraz wszystkie inne elementy niezbędne do stworzenia własnego lasu zamkniętego w szkle.

Każdy z etapów dokładnie omówimy, aby finalnie wyczarować swój własny ogród zamknięty w szkle. Materiałem roślinnym wykorzystywanym podczas warsztatów są rośliny tropikalne w tym różne gatunki oraz odmiany roślin takich jak : paproć, skrzydłokwiat, fittonia, bluszcz, fikus, niedośpian oraz inne.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co jest naturalnym wrogiem mszycy?