stat
Impreza już się odbyła

Letnia Akademia Cador

Letnia Akademia Cador to idealna okazja aby rozpocząć swoją przygodę z NX CAD oraz Solid Edge. Nauczyć się podstaw i rozwiać wszelkie wątpliwości związane z programem z pomocą naszych ekspertów.

paź 22-24

piątek - niedziela, godz. 18:30 - 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Na czym polegają zajęcia w LAC? Oferujemy dostęp do bezpłatnej wersji testowej oprogramowania, a wraz nią dostęp do naszej strefy wsparcia, gdzie najlepsi inżynierowie, specjaliści CAD będą czekali na Państwa pytania i udzielą bezpłatnych konsultacji.

Dla Uczestników Akademii stworzyliśmy filmiki instruktażowe pokazujące pierwsze kroki obsługi programów.Odbędą się również warsztaty w ramach dni otwartych w Cador Consulting w Gdyni.
Ponadto na wszystkich uczestników LAC czekają specjalne promocje na zakup oprogramowania oraz szkoleń.

Jak dołączyć do Letniej Akademii? Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie: https://cador.pl/letnia-akademia-cador.html i postępować zgodnie z instrukcjami otrzymanymi w odpowiedzi. Szczegóły akcji w regulaminie dostępnym na stronie wydarzenia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Atmosfera to: