stat

Level UP Your Skills - Gdańsk

  • czwartek, 18 listopada, godz. 09:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

IAESTE Gdańsk zaprasza na pierwszą edycję wydarzenia Level UP Your Skills, która odbędzie się 18 listopada 2021 online.

Level UP Your Skills jest to jednodniowe wydarzenie, które ma na celu pomóc studentom odnaleźć się w świecie rekrutacji. Wydarzenie rozpocznie się szkoleniem z zakresu świata HR, a zaraz po nim profesjonalni rekruterzy przeprowadzą z uczestnikami trzy 15 minutowe rozmowy rekrutacyjne. Po każdej otrzymają feedback na temat swojej rozmowy. Ostatnia runda przeprowadzona zostanie w języku angielskim.

Dzięki szkoleniu nie tylko teoretycznym, lecz także praktycznym uczestnik pozna tajniki udanej rozmowy rekrutacyjnej, dowie się na co zwrócić uwagę w przygotowywaniu CV oraz przełamie strach przed rozmową rekrutacyjną. Wydarzenie to usprawni proces szukania pracy przez kandydata z jego owocnym skutkiem.


Co to IAESTE?
IAESTE (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) to stowarzyszenie działające już 70 lat. Zajmujemy się międzynarodową wymianą praktyk oraz staży dla studentów w ponad 80 krajach. Od początku istnienia organizacji zorganizowaliśmy wymiany dla 350 000 studentów, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju młodych inżynierów i naukowców. Jesteśmy organizacją non profit, a wszyscy nasi członkowie pracują na zasadzie wolontariatu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Aniołki to osiedle znajdujące się w:

 

Najczęściej czytane