stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mama nigdy nie jest sama! (4 opinie)

Już 29 czerwca w Dworku Artura na ul. Dworcowej 9 w Gdańsku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Mama nigdy nie jest sama! Tym razem wydarzenie kierowane jest do rodziców - zarówno mam jak i tatusiów - dzieci w wieku 0-1.

Mama nigdy nie jest sama! to cykl spotkań dla pań w ciąży oraz rodziców dzieci w wieku 0-1 i 1-3, organizowanych przez Ośrodek Wspierania Rozwoju "Bliżej" oraz firmę WerkArt, których celem jest umożliwienie młodym rodzicom bezpośredniego kontaktu ze specjalistami (psychologiem, lekarzem, doradcą laktacyjnym, logopedą, dietetykiem, doradcą noszenia w chustach, położną, brafitterką, etc.), a także spotkania z innymi rodzicami i wymiany doświadczeń. Pierwsze wydarzenie dla kobiet w ciąży, które miało miejsce w styczniu tego roku, pokazało jak duża i realna jest ta potrzeba.

Podczas czerwcowego spotkania w Dworku Artura - który został udostępniony dzięki nawiązaniu współpracy z Gdańskim Archipelagiem Kultury - młodzi rodzice będą mieli okazję wysłuchać wykładów m.in. doradczyni noszenia dzieci w chuście (dlaczego i jak nosić dzieci?), logopedki (karmienie okiem logopedy), prawnika (prawa kobiet w ciąży oraz urlopy rodzicielskie), psychologa (o zmianach w życiu po pojawieniu się dziecka), dietetyczki (dieta kobiety karmiącej), projektantów (świadoma aranżacja przestrzeni wokół dziecka), brafitterek (odpowiednie dopasowanie biustonosza), specjalisty ze świata medycyny (witaminy dla niemowląt - konieczność czy fanaberia). Na zakończenie odbędzie się panel, podczas którego uczestniczki i uczestnicy będą mogli zadać pytania specjalistom. Odpowiadając na potrzeby rodziców i ich maluchów, zorganizowane zostanie również miejsce do przewijania dzieci oraz Kącik Malucha, w którym będzie można odpocząć wraz z pociechami lub pobawić się z nimi (w kąciku pojawią się również animatorzy!).

Wydarzenie Mama nigdy nie jest sama! patronatem objęły: portal DzielnicaRodzica.pl, Gaga Magazyn, portal CzasDzieci.pl, portal WRoliMamy.pl, Magazyn i portal Maluchy3miasta, portal BliżejDziecka.pl, portal Parenting.pl, portal MamaNaZakupach.pl, portal Trójmiasto.pl, portal BabyBand.pl, oraz portal Tatapad.pl. Natomiast potwierdzonymi Partnerami spotkania są: Dress you up, Wydawnictwo Zakamarki, Lingeria, White&Black, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Smyk Matarnia, Wydawnictwo Hokus Pokus, Icon Store, Crispy, Wydawnictwo MiND, BioOil, MyLily, Jelp, Bobom, MyLoLiebe, Sala Zabaw SummerBaby, Bobik, Dziecięce klimaty, Hurtownia Mak. Dzięki Partnerom na zakończenie spotkania wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.mamanigdyniejestsama.pl.

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jemioła nie jest: