stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Medyczny Dzień Nauki

  • piątek, 24 maja 2013,
    godz. 9:00 - 13:00

  • Gdańsk, Collegium Biomedicum GUMED, ul. Dębinki 1
  • wstęp wolny

Tego czy pawiany piją kawę, co dzieje się w organizmie po wypiciu alkoholu oraz co jedzą na Madagaskarze będzie można się dowiedzieć podczas VI Medycznego Dnia Nauki. Obok interesujących wykładów nie zabraknie warsztatów i pokazów na stoiskach.

Warsztaty Leadership w XXI wieku

sty 24

czwartek, godz. 08:30, - 16:00

bilety 1500-1845 zł
bilety 150-330 zł


Obok tych dobrze znanych i cieszących się corocznie popularnością jak np. nauka udzielania pierwszej pomocy, szycia chirurgicznego czy zwiedzania Zwierzętarni nie zabraknie wielu nowości. Wśród nich warto wymienić pokaz efektownych eksperymentów z suchym lodem i ciekłym azotem, rozpoznawanie zapachów różnych olejków oraz warsztaty wytwarzania prostych, domowych kosmetyków z wykorzystaniem olejków eterycznych i innych surowców roślinnych czy trening na specjalnej platformie wibracyjnej wspomagający walkę z nadwagą i otyłością. Młodzi dietetycy pod okiem instruktora triatlonu przekonywać będą, że sport i dieta powinny iść ze sobą w parze. Nie zabraknie również bezpłatnych badań i konsultacji ze specjalistami Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Medyczny Dzień Nauki to największą na Pomorzu impreza popularyzująca nauki medyczne wśród najmłodszych mieszkańców naszego województwa. MDN odbędzie się 24 maja 2013 r. w Collegium Biomedicum w Gdańsku.

Więcej informacji na stronie www.medycznydziennauki.gumed.edu.pl
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Jak możesz chronić środowisko w codziennym życiu: