• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Międzynarodowa konferencja na temat zapobiegania agresji w sieci 2022

28-29.09.2022 w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Przeciwdziałania Przemocy Internetowej (ICOHP) - to wydarzenie poruszające jeden z ważniejszych tematów i wyzwań dzisiejszego świata. Konferencja wskazująca kierunki zwalczania oraz zapobiegania cyberprzemocy, analizy zachowań niebezpiecznych w Internecie, automatycznej detekcji treści samobójczych w mediach społecznościowych oraz pokrewnych zjawisk językowych mających negatywny wpływ na funkcjonowanie psychiczne użytkowników Internetu, a w szczególności młodych osób najbardziej na nie narażonych.

gru 17

sobota, godz. 17:00 - 22:00

Gdańsk,
bilety 97 zł
Kup bilet
Główne tematy poruszane podczas konferencji to: zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie, neuro-symboliczna sztuczna inteligencja i jej zastosowanie w zwalczaniu cyberprzemocy w Internecie, dobre praktyki w automatycznym wykrywaniu cyberprzemocy czy rozpoznawanie oznak pedofilii wobec dzieci w Internecie. Podczas wydarzenia prelegenci z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Japonii przekażą potężną dawkę wiedzy, dobrych praktyk oraz faktycznych przykładów wykorzystywanej w praktyce technologii i narzędzi zwiększających bezpieczeństwo użytkowników sieci.

Bezpłatna rejestracja i szczegółowa agenda konferencji: https://icohp.events

"Dzielenie się wiedzą i wynikami badań będzie służyło zwróceniu uwagi na niedostateczną ochronę społeczności internetowych dostarczaną przez obecne narzędzia moderacyjne. Prelegenci w trakcie wydarzenia będą prezentować wyniki badań ze styku dziedzin sztucznej inteligencji, przetwarzania języka naturalnego i nauk społecznych. To wydarzenie podczas którego nauczyciele, edukatorzy, rodzice i wszyscy zainteresowani otrzymają informacje na temat wykorzystania automatyzacji i sztucznej inteligencji w zapewnianiu bezpieczeństwa użytkownikom Internetu - głównie dzieciom i młodzieży."

Organizator, firma Samurai Labs, opracowała technologię sztucznej inteligencji (AI) do identyfikacji przemocy w Internecie na tyle precyzyjną, że może być używana autonomicznie w celu jej zapobiegania. Jest to przełom w sposobie radzenia sobie z przemocą w sieci, ponieważ nieodpowiednie treści można usunąć, zanim dotrą do adresata, a tym samym przed wyrządzeniem szkody. Samurai Labs wykorzystuje neuro-symboliczną sztuczną inteligencję, która łączy głębokie uczenie ze zdolnościami rozumowania opartymi na wiedzy eksperckiej. Technologia Samurai może wykryć przemoc, która nie zawiera wulgaryzmów np. szantaż, cybernękanie, groźby, czy też intencje samobójcze wyrażone w interakcjach między użytkownikami.

Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjne - Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, sala E dnia 28.09.2022 (środa) w godzinach 14:15 - 19:00 oraz 29.09.2022 (czwartek) w godzinach 10:15 - 18:00.

PROGRAM:

Zapraszamy serdecznie.

Informacja o biletach

Bezpłatna rejestracja i szczegółowa agenda konferencji: https://icohp.events

Opinie 1 zablokowana

Sprawdź się

Wybierz poziom

Żołądź to owoc:

 

Najczęściej czytane